مشکل جدی گوشی های مقرون به صرفه قیمت!

به گزارش کنفرانس هکا، ظاهراً بعضی وب سایت های امروزی حتی از بازی PUBG سنگین تر هستند و اجرای آن ها به توان پردازشی زیادی احتیاج دارد.

مشکل جدی گوشی های مقرون به صرفه قیمت!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و براساس گزارش زومیت، Danluu تجزیه وتحلیل جامع 23 صفحه ای درمورد شرایط کنونی صفحات وب و عملکرد برنامه های بهینه نشده منتشر نموده است و طبق این آزمایش ، گوشی های پایین رده که توان اجرای بازی PUBG با سرعت 40 فریم برثانیه را دارند در بارگذاری بعضی صفحات وب دچار مشکل می شوند.

صفحه وب Wix به بارگیری 21 مگابایت داده احتیاج دارد، درحالی که سایت های معروف Patreon و تردز حدود 13 مگابایت داده را برای یک صفحه بارگذاری می نمایند و همین مورد سرعت اجرای صفحات وب را کاهش می دهد و طبق آزمایش ها حدود 33 ثانیه زمان برای بارگذاری کامل سایت های مذکور احتیاج است. در بعضی موارد حتی امکان دارد صفحه وب به هیچ وجه بارگذاری نگردد.

نتایج آزمایش Danluu در جدول بالا آورده شده است که سرعت بارگذاری چندین وب سایت را روی دستگاه های رده پایین ازجمله تکنو S8C و ایتل P32 نشان می دهد.

اجرای سایت ها روی دستگاه های قدرتمندتر مجهز به پردازنده های M1 Pro ،M3 و M3 Max اپل نیز آنالیز شده است.

همان طور که آزمایش بالا نشان می دهد، بعضی وب سایت ها مثل Quora و اساساً شبکه های اجتماعی واقعاً سنگین هستند. پلتفرم های نو فراوری محتوا ازجمله SquareSpace و پلتفرم های انجمن آنلاین مثل Discourse نیز عملکردی به بدی همتایان قدیمی خود دارند و اغلب در بعضی دستگاه های رده پایین غیرقابل استفاده اند.

تکنو S8C یکی از گوشی های رده پایین و رایج در بازارهای نوظهور محسوب می گردد که در اجرای بعضی سایت ها مشکل دارد. بعضی قابلیت های این دستگاه واقعاً چشمگیر هستند زیرا می تواند بازی PUBG را با سرعت 40 فریم برثانیه اجرا کند اما قادر به بارگذاری سایت Quora نیست و در پیمایش نسخه تحت وب شبکه های اجتماعی با لگ زیاد روبرو می گردد.

آنالیز های Danluu نشان می دهد روند طراحی وب مدرن به افزایش روزافزون پهنای باند و پردازش گرایش دارد. Quora وب سایتی است که افراد در آنجا به سؤالات یکدیگر پاسخ می دهند؛ چه دلیلی دارد که یک سایت سنگین تر از یک بازی بتل رویال آنلاین باشد؟

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 اسفند 1402 بروزرسانی: 28 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16144

به "مشکل جدی گوشی های مقرون به صرفه قیمت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل جدی گوشی های مقرون به صرفه قیمت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید