محدودیت های ترافیکی راه های کشور در تعطیلات پیش رو (از 18 تا 23 بهمن ماه) اعلام شد

به گزارش کنفرانس هکا، تردد موتورسیکلت ها به استثنا موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 18 بهمن تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 23 بهمن ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی راه های کشور در تعطیلات پیش رو (از 18 تا 23 بهمن ماه) اعلام شد

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز چهارشنبه 18 بهمن از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 این روز از ابتدای پل زنگوله به سمت چالوس یک طرفه خواهد بود.

بر این اساس محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز پنجشنبه 19 بهمن ماه، از ساعت 8:30 صبح از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) محور به طور کامل مسدود می گردد.

بعلاوه از ساعت 10 صبح تردد وسایل نقلیه از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یک طرفه خواهد بود و از ساعت 23 پنجشنبه 19 بهمن ماه این طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن آباد در مسیر دوطرفه انجام می گردد.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور مبنی بر محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز یکشنبه 22 بهمن ماه، از ساعت 12 ظهر از ابتدای آزادراه تهران - شمال محدودیت تردد به مقصد چالوس اعمال می گردد.

این گزارش حاکی است از ساعت 13 یکشنبه 22 بهمن ماه از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد، بعلاوه از ساعت 15 این روز از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) تردد وسایل نقلیه یک طرفه خواهد بود، از ساعت 24 یکشنبه 22 بهمن ماه این طرح خاتمه یافته و تردد وسایل نقلیه در مسیر دوطرفه از پل زنگوله تا مرزن آباد برقرار خواهد بود.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور مبنی بر پیش بینی اعمال محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک، محدودیت تردد در محور مذکور از ساعت 14 تا 24 روزهای آدینه و دوشنبه (20 و 23 بهمن ماه) از ساعت 14 ممنوعیت تردد از ابتدای آزادراه تهران - شمال به مقصد چالوس انجام می گردد، بعلاوه از ساعت 15 و از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به سمت چالوس انسداد محور به طور کامل اعمال شده و از ساعت 17 از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک طرفه خواهد بود.

گفتنی است از ساعت 24 روزهای آدینه و دوشنبه (20 و 23 بهمن ماه) طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن آباد در مسیر دوطرفه برقرار خواهد بود.

در محور هراز در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأموران پلیس راه، محدودیت یک طرفه به صورت مقطعی در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه و یکشنبه (18، 19، 20 و 22 بهمن ماه) به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

از سویی بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) در محور کندوان از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع بوده و تردد خودروهای تریلر از محور هراز ممنوع است.

ممنوعیت تردد کامیون های حمل سوختی

تردد خودروهای کامیون و کامیونت به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت 14 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (18 و 19 بهمن) و بعلاوه از ساعت 6 تا 24 روزهای آدینه، شنبه و یکشنبه (20، 21 و 22 بهمن ماه) از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

گفتنی است در محور قدیم قزوین - رشت و بالعکس، تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارشنبه، آدینه و یکشنبه (18، 20 و 22 بهمن ماه) ممنوع است.

بعلاوه تردد خودروهای کامیون و تریلر به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارشنبه، آدینه و یکشنبه (18، 20 و 22 بهمن ماه) در محور آستارا - اردبیل و بالعکس ممنوع خواهد بود.

گفتنی است، تردد از مسیر جاده قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد اعلام شده است.

منبع: گردشبان
انتشار: 18 بهمن 1402 بروزرسانی: 18 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14916

به "محدودیت های ترافیکی راه های کشور در تعطیلات پیش رو (از 18 تا 23 بهمن ماه) اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی راه های کشور در تعطیلات پیش رو (از 18 تا 23 بهمن ماه) اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید