مجتبی عابدینی: شغلم در آموزشگاه المپیک را از دست دادم

به گزارش کنفرانس هکا، سابریست پرافتخار ایران در 35 سالگی شغل خود را در آموزشگاه ملی المپیک از دست داد و این در حالی است که این شمشیرباز معتقد است آموزشگاه ملی المپیک حق ورزشکاران است و می توانسته آنجا مثمر ثمر باشد.

مجتبی عابدینی: شغلم در آموزشگاه المپیک را از دست دادم

مجتبی عابدینی در مصاحبه با خبرنگاران درباره از دست دادن شغل خود در آموزشگاه ملی المپیک اعلام کرد: طبق دستوری که کیومرث هاشمی رییس قبلی کمیته ملی المپیک داده بودند قرار بود تا زمانی که ورزش می کنم استخدام آموزشگاه ملی المپیک باشم و پس از سرانجام دوران ورزشی ام در سالن سنجش فعالیت کنم اما بعد از دو سال و نیم که استخدام آموزشگاه ملی المپیک بودم، به من گفته شد که سازمان بازرسی کل کشور ایراد گرفته است و من کارم را از دست دادم.

عابدینی در پاسخ به این پرسش که ایراد سازمان بازرسی چه چیز بوده است، گفت: از آنجا که من در مسابقات بودم و نمی توانستم مانند بقیه کارمندان ساعت ورود و خروج ثبت کنم، سازمان بازرسی هم به این مسئله ایراد گرفته است. البته خیلی پیگیر بودم و آقای رنگرز هم همین طور مسئله را پیگیری کرد اما به او هم گفته بودند سازمان بازرسی کل کشور ایراد گرفته و نمی توان کاری انجام داد.

ملی پوش شمشیربازی ایران در خصوص اینکه پس از دریافت مدال جهانی اتفاقات خوبی برایش نیفتاد، تاکید نمود: من از بابت مدال جهانی ام خوشحالم اما تصور دیگری از شرایط بعد از کسب مدال جهانی داشتم. من وارد 35 سالگی شده ام و دوست ندارم در این سن دغدغه کار داشته باشم. آقای صالحی امیری برای یک سال من را حمایت می نماید اما بعد از یک سال چه کاری باید انجام داد؟ البته هیچ وقت بیکار نمی مانم و شاید شغل بهتر از این برایم فراهم باشد اما مسئله این است که آموزشگاه ملی المپیک حق ما ورزشکاران است. من فوق لیسانس مدیریت ورزشی دارم و ورزشکار هم هستم. تنها جایی که دوست داشتم فعالیت کنم آموزشگاه ملی المپیک بود و قطعا می توانستم مثمر ثمر باشم.

عابدینی در خصوص شروع مجدد تمرینات شمشیربازی نیز گفت: بدن های ما هنوز احتیاج به استراحت دارد. البته آسیب دیدگی من کاملا رفع شده اما باید دوباره پایم را تقویت کنم تا به حالت اول برگردد. اولین مسابقه فصل ما هم کاپ جهانی الجزایر است که سعی می کنیم آنجا کار را برای دریافت سهمیه تیمی المپیک تمام کنیم چون بعد از الجزایر دوباره مسابقات تا بهمن ماه تعطیل می گردد و از بهمن فشار مسابقات را خواهیم داشت از این رو کوشش می کنیم در الجزایر کار سهمیه تیمی را به سرانجام برسانیم.

عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در خصوص انتظاراتی که از این کمیسیون برای حل مسائل ورزشکاران وجود دارد، تاکید نمود: ما باید بیشتر کوشش کنیم. بهداد سلیمی هم پست گرفته و مشاور المپین ها شده است و باید جلسات بیشتری را برگزار کنیم تا دغدغه های ورزشکاران را حل کنیم. اگر ما در کمیسیون ورزشکاران هستیم برای این است دغدغه ها ورزشکاران کم گردد. یکی از بحث هایی که من گفته ام بیمه ورزشکاران است. اگر ورزشکاری 22 سال فعالیت می نماید باید جایی ثبت گردد مانند کارمند که سالهای فعالیتش به ثبت می رسد اما می بینیم ورزشکار سالها فعالیت نموده و جایی هم سابقه اش ثبت نشده است.

عابدینی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه چرا فعالیت کمیسیون ورزشکاران نسبت به قبل کم رنگ شده و خبرهای کمتری از این کمیسیون به گوش می رسد، توضیح داد: این مسئله را باید از رییس کمیسیون ورزشکاران سوال کنید.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4838

به "مجتبی عابدینی: شغلم در آموزشگاه المپیک را از دست دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتبی عابدینی: شغلم در آموزشگاه المپیک را از دست دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید