متولیان حوزه صنعت پیگیری برای برطرف مسائل کارگری را مدنظر قراردهند

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، فتح الله حقیقی عصر چهارشنبه در نشست مشترک کمیسیون کارگری استان مرکزی و شهرستان ساوه در ساوه گفت: امروز دشمن با نقشه های بسیار و برنامه ریزی کوشش دارد تا دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را بی اهمیت و کم جلوه دهد و جامعه را دچار ناامیدی کند تا به این ترتیب به کشور صدمه وارد کند.

متولیان حوزه صنعت پیگیری برای برطرف مسائل کارگری را مدنظر قراردهند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اضافه کرد: همه مسئولان و مردم باید در راستای خنثی سازی این دسیسه ها گام بردارند، مسئولان باید به مطالبات به حق مردم رسیدگی نمایند و پاسخگوی آنها باشند و در راستای قانون و وظایف قانونی خود برای خدمت گزاری به مردم کوشش نمایند.

حقیقی بیان نمود: دولت در راستای حل مسائل واحدهای صنعتی و فراوریی و کارگران این واحدها دغدغه دارد و مسئولان مربوطه باید تمام توان خود را برای برطرف مسائل واحدهای صنعتی و همچنین تحقق مطالبات کارگران به کار گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان ساخت: شهرستان ساوه از ظرفیت های بسیار در حوزه اقتصادی برخوردار است و بایستی یک مدیر توانمند برای حوزه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان انتخاب گردد.

حقیقی ادامه داد: فردی که متولی حوزه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان می گردد باید پویا و فعال عمل نموده و در مسیر حل مسائلی که در حال حاضر در عرصه فراوری و صنعت این شهرستان وجود دارد گام موثر بردارد.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 576

به "متولیان حوزه صنعت پیگیری برای برطرف مسائل کارگری را مدنظر قراردهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متولیان حوزه صنعت پیگیری برای برطرف مسائل کارگری را مدنظر قراردهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید