متقاضیان دریافت و تمدید مجوز به سامانه جدید مراجعه نمایند

به گزارش کنفرانس هکا، سرپرست دفتر آموزش و حمایت از فراوری صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی گفت: متقاضیان دریافت و تمدید مجوز می توانند به سامانه MY.ICHTO.IR مراجعه نمایند.

متقاضیان دریافت و تمدید مجوز به سامانه جدید مراجعه نمایند

فرهاد فلاح در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: بهره برداری از سامانه صدور مجوزهای فراوریی صنایع دستی از تاریخی 10 شهریور 98، به آدرس MY.ICHTO.IR اجرا شده و متقاضیان دریافت یا تمدید مجوز می توانند به سامانه فوق مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

او اضافه نمود: سامانه قبلی که از آن به عنوان سامانه هوشمند صنایع دستی یاد می شد دچار اشکالاتی بود و جوابگوی نیازهای ما نبود ازاین رو این سامانه در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور ارائه خدمات مطلوب به هنرمندان و صنعتگران راه اندازی شده است.

سرپرست دفتر آموزش و حمایت از فراوری صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی توضیح داد: صنعتگران در سراسر استان می توانند برای دریافت و تمدید مجوز به این سامانه واردشده و مشخصات خود را ثبت نمایند.

او در تشریح روند ثبت نام در این سامانه اضافه نمود: صنعتگران ابتدا باید هدایت استفاده از این سامانه را مطالعه و بعد از ثبت نام و ثبت مشخصات خود، مدارک لازم را پیوست نمایند و درنهایت کد رهگیری از سامانه را دریافت نمایند.

فلاح اضافه نمود: صنعتگران باید کد رهگیری را در اختیار داشته باشند چراکه همکاران ما در معاونت صنایع دستی ادارات کل میراث فرهنگی استان با آن ها تماس خواهند گرفت و برای بازدید از کارگاه آن ها مراجعه خواهند کرد، در صورت دارا بودن شرایط، مجوز آن ها تمدید و یا مجوز جدید صادر خواهد شد.

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5434

به "متقاضیان دریافت و تمدید مجوز به سامانه جدید مراجعه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان دریافت و تمدید مجوز به سامانه جدید مراجعه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید