ماه گرگ ظاهر شد، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، در تقویم مدرن غربی که با ژانویه آغاز می شود، چندین فرهنگ به افتخار حیوان معروف زوزه کش، ماه کامل ژانویه را ماه گرگ نامیده اند.

ماه گرگ ظاهر شد، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و بر اساس گزارش دیجیاتو، به طور میانه در طول هر ماه، می توان یک ماه کامل در آسمان سیاره زمین دید. زیرا یک ماه طول می کشد تا قمر زمین گردش مداری دیگری را به دور سیاره ما انجام دهد، از تمام فازهای خود بگذرد و بار دیگر تمام نیمه اش رو به زمین قرار بگیرد و با نور منعکس شده از خورشید آن را روشن کند.

در تصویر روز ناسا چه می بینیم؟

بسیاری از فرهنگ های بومی، به هر ماه کامل یک نام می دهند. برخی نام های ماه گذشته شامل ماه یخی، ماه در خانه ماندن و ماه آرام است. در تقویم مدرن غربی که با ژانویه آغاز می شود، چندین فرهنگ نیز به افتخار حیوان معروف زوزه کش، ماه کامل ژانویه را ماه گرگ نامیده اند. این تصویر از ماه گرگ در بالای کوه های آلپ ایتالیا، به صورت ترکیبی با نوردهی طولانی و کوتاه ثبت شد.

این تصویر بسیار قابل توجه است زیرا از نظر برخی، ابرهای اطراف به صورت دهان گرگ آماده برای بلعیدن ماه گرگ به نظر می رسند، درحالی که برخی دیگر ماه را به عنوان چشم گرگ می بینند.

227323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 بهمن 1402 بروزرسانی: 25 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15066

به "ماه گرگ ظاهر شد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماه گرگ ظاهر شد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید