قیمت شیرینی شب یلدا اعلام شد

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس اتحادیه قنادان با بیان این که قیمت انواع شیرینی در شب یلدا بر اساس مصوبه تیر کمیسیون نظارت استان تهران است و هیچ افزایشی نخواهد داشت، گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه گران فروشی، کم فروشی و بی کیفیتی شیرینی، آن را به وزارت صمت یا اتحادیه قنادان گزارش دهند.

قیمت شیرینی شب یلدا اعلام شد

علی بهره مند با بیان اینکه هیچ کمبودی در زمینه شیرینی برای شب یلدا نداریم و همکاران ما آمادگی کامل برای ارائه شیرینی های متنوع به مردم را دارند، اعلام کرد: قیمت شیرینی برای شب یلدا هیچگونه افزایشی نخواهد داشت و براساس مصوبه تیرماه کمیسیون نظارت استان تهران است.

وی ادامه داد: از لحاظ مواد اولیه شیرینی نیز هیچ کمبودی وجود ندارد. همچنین در بازار آزاد نیز هیچ سوبسیدی از دولت نمی گیریم و مواد اولیه با قیمت آزاد است.

رییس اتحادیه قنادان در ادامه به قیمت هر کیلو شیرینی تر و خشک اشاره نمود و گفت: برای واحدهای درجه 1، قیمت هر کیلو شیرینی تر 35 هزار تومان، شیرینی دانمارکی 28 هزار تومان، شیرینی زبان 28 هزار تومان، شیرینی پاپیونی 28 هزار تومان و شیرینی کیک یزدی 21 هزار تومان است. بدیهی است که قیمت شیرینی در سایر واحدها پایین تر از این نرخ ها است.

به گفته وی، برای کیک نیز قیمت مصوب نداریم و براساس عرف و کیفیت ارائه می گردد.

بهره مند در خاتمه با بیان اینکه سامانه 124 وزارت صمت 24 ساعته جوابگوی مردم در زمینه گران فروشی است، تاکید نمود: همچنین مردم می توانند با شماره های 66944499 یا 66944411 که مرتبط با اتحادیه قنادان است، در وقت اداری تماس بگیرند و گران فروشی، کم فروشی و بی کیفیتی شیرینی ها را گزارش دهند که در اسرع وقت به شکایت آنها رسیدگی خواهد شد.

آموزشگاه ما: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7781

به "قیمت شیرینی شب یلدا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت شیرینی شب یلدا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید