قتل به خاطر یک سوء تفاهم

به گزارش کنفرانس هکا، جوانی که به خاطر یک سوء تفاهم دوستش را به قتل رسانده بود با پرداخت دیه و رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافت.

قتل به خاطر یک سوء تفاهم

به گزارش، رسیدگی به این پرونده در اواسط سال 95 با قتل جوانی به نام سعید که با ضربات چاقو فوت نموده بود، آغاز شد.

بلافاصله رضا که دوست صمیمی مقتول بود به عنوان متهم اصلی پرونده دستگیر شد و در همان مراحل اولیه بازپرسی به جرم خود اعتراف کرد.

او در اظهاراتش به مأموران گفت: چند سال قبل سعید تلفن دختری به نام سیما را به من داد تا با او تماس بگیرم و ارتباط برقرار کنم. من هم پس از تماس و چندین بار قرار دیدار با سیما به او علاقه مند شدم و در نهایت باهم ازدواج کردیم و من هم به خاطر تغییر وضعیتم ارتباطم را با دوستان مجردم کم کردم تا اینکه مدتی بعد از ازدواجمان روزی اتفاقی سعید را در خیابان دیدم و او پس از چند دقیقه سراغ سیما را از من گرفت که پاسخ دادم من و او چند وقتی است که باهم ازدواج نموده ایم و زندگی خوبی هم باهم داریم. اما سعید با دلخوری گفت چرا من را برای عروسی دعوت نکردید و...

بعد از گذشت چند ماه از این دیدار در حالی که خبری از سعید نداشتم همسرم آغاز به ناسازگاری کرد و تقاضای جدایی از من داشت.

من خیال کردم که سعید باعث این ناسازگاری است. به همین خاطر با او قرار دیدار گذاشتم و از او خواستم در زندگی ما دخالت نکند، اما کار به درگیری کشید و من هم با چاقو چند ضربه به او زدم که منجر به مرگش شد. متهم با اعتراف به قتل راهی زندان شد و خاتمه صبح دیروز در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

متهم در ابتدای جلسه دادگاه پشت صندلی رفت و عنوان نمود: من بعد از جریان قتل متوجه شدم که دوستم سعید هیچ ارتباطی به جدایی من از سیما نداشت و من فقط به خاطر یک بار تماس او با همسرم که ازدواجمان را تبریک گفته بود، دچار سوء تفاهم شده بودم و حالا هم از کاری که انجام داده ام به شدت پشیمانم و از خانواده مرحوم تقاضای بخشش دارم.

در ادامه هم خانواده مقتول با اعلام رضایت از متهم و دریافت دیه از قصاص وی گذشتند و قضات متهم را به 3 سال حبس محکوم کردند که با احتساب ایام بازداشتی وی به زودی آزاد خواهد شد.

منبع: ایران

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8060

به "قتل به خاطر یک سوء تفاهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل به خاطر یک سوء تفاهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید