فورتنایت سال جاری حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد نمود

به گزارش کنفرانس هکا، بازی فورتنایت (Fortnite) را می توان گسترده ترین بازی بتل رویال دانست. این بازی در سال 2017 عرضه شد و در این 7 سال پیشرفت بسیار زیادی داشت. به حدی که ما شاهد برگزاری کنسرت های مختلف، رویدادهای متفاوت و افزوده شدن محتوای بسیار زیادی برای آن بودیم. هواداران بازی فورتنایت نیز به برترین نحو از آن حمایت نموده و هرگز نگذاشتند این بازی محبوبیت خود را از دست بدهد.

فورتنایت سال جاری حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد نمود

نکته جالب اینجاست که بازی فورتنایت هرگز حالت اول شخص نداشت. در این بازی همیشه به حالت سوم شخص بود که برای افرادی که هزینه بسیار زیادی برای داشتن اسکین های مختلف پرداخت می کردند، بسیار مناسب بود. با این حال هواداران سبک شوتر واقعی همیشه در پی تجربه اول شخص عناوین مختلف هستند. به همین علت است که بسیاری از بازی ها دارای این حالت بوده یا اینکه حالت اول شخص را دیرتر به بازی اضافه می نمایند.

حال شرکت اپیک (Epic)، سازنده بازی فورتنایت، اعلام نموده که میخواهد حالت اول شخص را به این بازی اعلام کند. در رویدادی که اخیراً به نام State of Unreal برگزار گردید، اپیک بیان کرد که کاربران می توانند محتوای شخص ثالث (Third Party) بازی فورتنایت را به شکل اول شخص تجربه کنید.

طبق بیانیه اپیک، بازی اصلی هنوز به شکل سوم شخص است ولی در ادامه این رویداد و ارائه شما در اسلاید ها مشاهده می کنید که نوشته شده در ربع چهارم سال 2024 میلادی ما شاهد اضافه شده حالت اول شخص به بازی فورتنایت خواهیم بود. با این حال هنوز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده و هواداران همچنان باید شکیبا باشند.

در اصل اینطور که به نظر می رسد بازی اصلی فورتنایت همچنان به سبک سوم شخص ادامه خواهد داشت. در اصل حالت بتل رویال بازی همچنان به شکل سوم شخص است و قرار نیست تغییر کند. دوربین اول شخص برای افرادی کاربرد دارد که سازنده محتوا هستند و از ادیتور آنریل (Unreal Editor) برای بازی فورتنایت استفاده ی نمایند. در نتیجه افراد دیگر می توانند بازی فورتنایت را به صورت اول شخص دیدن نمایند ولی خود بازی به صورت اول شخص قابل تجربه نیست.

در خط زمانی که شرکت اپیک منتشر نموده، چندین مورد دیگر مثل اضافه شدن بخش چت و گفت و گو به همراه تجارت آیتم و موارد دیگر از این دسته اضافه شده است. همینطور اینکه موانع زیادی به بازی اضافه شده و کاربران می توانند از خلاقیت خود در بازی فورتنایت استفاده نمایند تا سطوح مختلفی طراحی نمایند. به علت اینکه بعضی از افراد به ساخت و ساز در بازی فورتنایت علاقه داشته و همین موضوع این بازی را برای جوامع خاصی مجذوب کننده نموده است.

یکی از موارد بسیار جالبی که اپیک به آن اشاره نمود این است که سازندگان محتوا برای فورتنایت از زمان اضافه شدن ادیتور آنریل نزدیک به 320 میلیون دلار برای ساخت محتوا دریافت نموده اند. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا به برترین نحو ویدیو خود را ادیت نموده و به محیط بازی به طور کامل دسترسی داشته باشند.

منبع Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 فروردین 1403 بروزرسانی: 11 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16412

به "فورتنایت سال جاری حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورتنایت سال جاری حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید