فوتبال دنیا، آنچلوتی: بیشتر از اینکه هیجان زده باشم، عصبانی هستم، امپولی بهتر از ما بازی کرد

به گزارش کنفرانس هکا، فوتبال جهان- کارلو آنچلوتی از دست شاگردانش عصبانی و معتقد است امپولی بهتر از ناپولی بازی نموده است.

فوتبال دنیا، آنچلوتی: بیشتر از اینکه هیجان زده باشم، عصبانی هستم، امپولی بهتر از ما بازی کرد

به گزارش خبرنگاران، کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته یازدهم سری A ایتالیا در استادیوم سن پائولو، میهمان خود امپولی را با نتیجه 5 بر یک در هم کوبیدند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: بیشتر از اینکه هیجان زده باشم، عصبانی هستم چون نتیجه می گوید که ما بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشتیم، اما به لحاظ عملکردی امپولی بازی بهتری را نسبت به ما انجام داد. آنها بازی را بیشتر تحت کنترل داشتند و نوآورتر بودند و تا زمانی که بازی 4 بر یک به سود ما بود، واقعاً در دردسر بودیم.

وی اضافه کرد: ما در حالی مقابل رم به یک تساوی رضایت دادیم که بازی به مراتب بهتری را ارائه دادیم، اما در این بازی تنها خوب برنده شدیم و نتیجه ای فراتر از شایستگی های مان کسب کردیم. پس از اینکه سوت انتها بازی به صدا در آمد، به آئورلیو آندره آتزولی - سرمربی امپولی - گفتم که امپولی عالی بازی کرد و واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. شاید او با خودش فکر نموده باشد که من شوخی نموده ام، اما کاملاً جدی گفتم. ما در حمله تحرک لازم را نداشتیم و امپولی بهتر از ما بازی کرد.

سرمربی ناپولی توضیح داد: حتی از دست مرتنس عصبانی شدم! او بیشتر داشت در پست بال بازی می کرد و به او گفتم که اگر می خواهی گل بزنی باید بیشتر به مرکز متمایل بشوی که او هم در پاسخ به من گفت که دادن پاس گل هم مهم است. به هر حال او در این بازی هت تریک کرد و یک پاس گل هم داد.

آنچلوتی در پاسخ به این پرسش که آیا از زوج مرتنس و اینسینیه در بازی سه شنبه مقابل پاری سن ژرمن استفاده خواهید کرد؟، اظهار داشت: مرتنس در حال حاضر در فرم و شکل فوق العاده ای است. سخت است که مرتنس و اینسینیه را از ترکیب بیرون گذاشت، اما آرکادیوش میلیک هم در این بازی 10 دقیقه بازی کرد و در کنار به ثمر رساندن یک گل، عملکرد خوبی هم داشت.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1126

به "فوتبال دنیا، آنچلوتی: بیشتر از اینکه هیجان زده باشم، عصبانی هستم، امپولی بهتر از ما بازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، آنچلوتی: بیشتر از اینکه هیجان زده باشم، عصبانی هستم، امپولی بهتر از ما بازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید