فهرست 22 نفره امیدها؛ سه نفر دنبال مشکل خروجی

به گزارش کنفرانس هکا، همچنین محمدرضا آزادی ،رضا کریمی و رضا شکاری ساعاتی قبل از سفر تیم امید برای حل مسائل خروجی خود اردو را ترک کردند تا کارهای لازم برای مشکل خدمت را انجام دهند.

فهرست 22 نفره امیدها؛ سه نفر دنبال مشکل خروجی

به گزارش خبرنگاران ،جمعه شب اعضای تیم امید و کادر فنی سالگرد تولد زلاتکو کرانچار را بعد از شام جشن گرفتند که این برنامه فضای پرنشاطی را در اردو ایجاد نموده بود.

آخرین تمرین امیدها قبل از سفر به عمان هم صبح شنبه در مجموعه ورزشی الیاف انجام شد. برخلاف روزهای گذشته هوا آفتابی بود و اعضای تیم توانستند تمرین خود را راحت تر برگزار نمایند هرچند وزش شدید باد کمی کار را با مشکل روبرو نموده بود.

در این تمرین محمد مسلمی پور که چند روز قبل مصدوم شده حضور نداشت ضمن اینکه حمید استیلی برخلاف دو تمرین گذشته در کنار تیم نبود.

مهدی قائدی و حمیدرضا طاهرخانی دو بازیکن استقلالی و پرسپولیسی تیم امید اغلب کنار یکدیگر حضور داشتند که در صحنه ای تونچی مربی گلرها پیش آنها رفت و به شوخی از آنها خواست کنار هم بایستند تا ببیند بین این دو بازیکن ریزنقش کدام یک ریزنقش تر هستند.

لازم به ذکر است در حاشیه تمرین لیست 22 نفره تیم امید اعلام شد که متشکل است از:ابوالفضل جلالی و امید دره،مهدی قائدی،الهیار صیادمنش،رضا کریمی، امیرروستایی،ابوالفضل رزاق پور،محمد خدابنده لو،نادر محمدی،حمیدرضا طاهرخانی،شهاب عادلی،معراج اسماعیلی،محمدمهدی مهدی خانی،محمد آقاجانپور،سینا زامهران،عارف آقاسی،رضا جبیره، حسین ساکی،محمدرضا آزادی،علی طاهران،امید نورافکن و رضا شکاری.

همچنین محمدرضا آزادی ،رضا کریمی و رضا شکاری ساعاتی قبل از سفر تیم امید برای حل مسائل خروجی خود اردو را ترک کردند تا کارهای لازم برای مشکل خدمت را انجام دهند.

تیم امید روز 29 آبان ماه به مصاف عمان می رود.

3-220

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1285

به "فهرست 22 نفره امیدها؛ سه نفر دنبال مشکل خروجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست 22 نفره امیدها؛ سه نفر دنبال مشکل خروجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید