فرار بزرگ ، فدرر به سختی از حریف آمریکایی عبور کرد

به گزارش کنفرانس هکا، راجرفدرر و نواک جوکوویچ با پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی اوپن استرالیا در مرحله نیمه نهایی باید مبارزه سختی را برگزار نمایند.

فرار بزرگ ، فدرر به سختی از حریف آمریکایی عبور کرد

به گزارش خبرنگاران، در اولین بازی مرحله یک چهارم نهایی درحالیکه به نظر می رسید راجر فدرر در مصاف با تانس ساندگرن از امریکا کار آسانی را درپیش داشته باشد اما این پیش بینی غلط از آب در آمد و راجرفدرر38 سال از سوئیس به سختی توانست از سد حریف خود بگذرد. سایت رسمی مسابقات اوپن استرالیا در تیتر خبر خود در خصوص این بازی از فراربزرگ فدرر استفاده نموده است که نشان از اقبال بلند تنیسور سوئیسی در این بازی بود.

فدرردر این بازی نفسگیر که 3 ساعت و نیم طول کشید در ست چهارم بارها تامرز شکست پیشرفت اما تجربه بالای او در برابر ساندگرن مانع از آن شد تا شگفتی بزرگ مسابقات رقم بخورد. تنیسور سوئیسی ست اول را در نیم ساعت بانتیجه 6-3 به سود خود به سرانجام برد اما تانس 28 ساله درادامه بازی در دوست متوالی با نتایج مشابه 6-2 و6-2 رجحان خود را برحریف دیکته کرد. در ست چهارم ساندگراس 7 باربه مچ پوینت رسید اما فدرر جانانه جنگید و درنهایت در تای برک 10 بر8 به رجحان رسید تا این ست را 7-6 به سود خود به سرانجام برساند. فدرر در ست پنجم به راحتی توانست 6-3 به پیروزی برسد تا به نیمه نهایی صعود کند.

از آمار جالب توجه این بازی می توان به 27 سرویس ایس ساندگرن اشاره نمود(در تنیس به ضربه سرویس قانونی و درستی گفته می گردد که گیرنده سرویس نمی تواند هیچ اثری روی توپ بگذارد و برای زننده سرویس امتیار در بر دارد)همچنین در حالیکه این عدد برای فدررتنها 5 سرویس بود. سرعترین سرویس تنیسور امریکایی 212 کیلومتر درساعت سرعت داشت درحالیکه سریعترین سرویس فدرر 198کیلومتر بود.

در بازی دیگر این مرحله نواک جوکوویچ مردشماره 2 تنیس دنیا از صربستان در مصاف با میلوس رئونیک از کانادا سه بریک به رجحان رسید تا حریف فدرر در نیمه نهایی گردد.

حالا هم درانتظار نبرد تماشایی نواک و راجر در نیمه نهایی هستند تا شاهد یک بازی جذاب و پر هیجان باشند.

  • اوپن استرالیا | شمارش معکوس برای نبرد جوکوویچ و فدرر در نیمه نهایی

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8381

به "فرار بزرگ ، فدرر به سختی از حریف آمریکایی عبور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرار بزرگ ، فدرر به سختی از حریف آمریکایی عبور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید