علیرضا مرزبان: مردم مسجدسلیمان بدانند لیگ از فردا برای ما آغاز می گردد، شاید من در انتخاب هایم باهوش نبوده ام

به گزارش کنفرانس هکا، علیرضا مرزبان به مردم مسجدسلیمان وعده داد این تیم از فردا و دیدار مقابل سایپای تهران شروعی دوباره در لیگ برتر خواهد داشت.

علیرضا مرزبان: مردم مسجدسلیمان بدانند لیگ از فردا برای ما آغاز می گردد، شاید من در انتخاب هایم باهوش نبوده ام

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در هفته هفتم لیگ برتر گفت: در ادامه گفت و گوهایی که در مورد پیوستن من به نفت مسجدسلیمان با توجه به بحران های این تیم داشتیم، خودم را به این تیم رساندم و در حال آنالیز بحران های این تیم هستیم.

وی در ادامه اضافه کرد: لیگ برای ما از فردا دوباره شروع می گردد و مردم مسجدسلیمان هم این را بدانند. ما کارمان را از فردا دوباره شروع خواهیم کرد. ما باید با هم همکاری کنیم و حس خوبی بین اعضای کادر فنی وجود داشته باشد تا تیم را از این بحران خارج کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان همچنین خاطر نشان کرد: سایپا (حریف فردای نفت مسجدسلیمان) تیم و کادر فنی خوبی دارد. این تیم در بازی هفته گذشته فولاد را شکست داده و با انگیزه فراوانی مقابل ما حاضر خواهد شد. تیمی مانند ما هم باید بجنگد و تمام انرژی خود را صرف کند تا کادوی خوبی به مردم مسجد سلیمان بدهیم و تیم را از بحران خارج کنیم.

مرزبان در مورد مسائل مالی تیم نفت مسجدسلیمان نیز توضیح داد: من پیش از اینکه از آلمان به ایران بیایم با مسئولان باشگاه صحبت کردم و الان خوشحالم این را بگویم که نه تنها قول داده اند مسائل رفع گردد، بلکه هفته آینده دست بازیکنان پولی خواهد شد یعنی به آنها پرداختی خواهیم داشت. این را هم بگویم، درست است که پول در همه مسائل تأثیر دارد، اما مهم ترین مسئله شرافت کاری است که نه تنها در زمین، بلکه باید در سکوها هم رعایت گردد. همین مسئله باعث می گردد تیم ما جلو برود. ما جلسات مختلفی با مدیران باشگاه داشته ایم و امیدواریم مسائل و مسائل مالی هم رفع گردد.

مشکل تیم نفت مسجد سلیمان در هفته های ابتدایی لیگ چه بوده است؟، وی در پاسخ به این پرسش نیز گفت: من باید به یک مسئله اشاره کنم. تیم ما با فولاد خوزستان و تراکتورسازی در خانه و با پرسپولیس هم خارج از خانه مساوی نموده است. این نشان می دهد صندلی تیم نفت مسجدسلیمان نباید اینجای جدول باشد. مربیان و کادر فنی که پیش از من در این تیم بوده اند، بازیکنان خوبی را انتخاب نموده اند. این تیم با توجه به حریفانی که داشته، نتایج خوبی گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: شاید چیزی که نفت مسجدسلیمان به آن احتیاج داشت یک پیروزی بود که متأسفانه به آن نرسیدیم. خودمان می دانیم وقتی مقابل تیم های پرمهره ای مانند تراکتورسازی، فولاد خوزستان و پرسپولیس مساوی می کنید یعنی کیفیت فنی خوبی دارید. تنها چیزی که این تیم احتیاج داشته به ثمر رساندن گل برتری بوده است. در آخر هم بیشترین زجری که می کشند، مربیان است!

مرزبان در واکنش به این موضوع که او قابلیت فنی بالایی دارد، اما شاید در انتخاب تیم های خود اشتباه نموده و همین موضوع باعث گردیده است تا رزومه کاری اش خدشه دار گردد، گفت: من به شما حق می دهم. شاید من در انتخاب هایم باهوش نبوده ام، اما از وقتی که به ایران آمده ام با پرسپولیس قهرمان، با پیکان قهرمان (قهرمان لیگ دسته اول)، با استیل آذین چهارم و با سپاهان قهرمان ایران گردیده ام. بعد از آن هم در انتخاب سیاه جامگان هم باید بگویم این تیم را می توانستیم نجات دهیم، اما برای کسب پیروزی فقط سرمربی کافی نیست و احتیاج به یک مجموعه خوب دارید تا پیروزی کسب کنید. شما دیدید خیلی زود هم من از این تیم جدا شدم و به شهرداری ماهشهری رفتم که هشت شکست پیاپی داشت.

وی توضیح داد: در شهرداری ماهشهر خیلی خوب توانستیم این تیم را جمع کنیم و در تمام بازی های خانگی پیروز شدیم. بعد از آن هم با دو الی سه تیم مذاکره داشتم، اما طبیعتاً باشگاه ها هم مربیانی انتخاب می نمایند که به شخصیت آنها بخورد. کسی که به عنوان سرمربی لب خط می ایستد سمبل آن باشگاه است، چون کسی که آنجا ایستاده، نه تنها نماینده باشگاه، بلکه نماینده همه مردم و هواداران آن تیم است. این چیزی است که در انتخاب ها تأثیرگذار است. پس از آن هم مسئله مهم ارتباطات است و شما می دانید که من هیچ گاه از این ارتباطات نداشته ام. اگر کسی مرا می خواهد باید از نظر فنی مرا بخواهد. باید انتخاب الانم (نفت مسجد سلیمان) داغ باشد، اما من بختیاری هستم و امیدوارم در این تیم نتایج خوبی بگیرم.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 683

به "علیرضا مرزبان: مردم مسجدسلیمان بدانند لیگ از فردا برای ما آغاز می گردد، شاید من در انتخاب هایم باهوش نبوده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا مرزبان: مردم مسجدسلیمان بدانند لیگ از فردا برای ما آغاز می گردد، شاید من در انتخاب هایم باهوش نبوده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید