عضو تالار مشاهیر WWE: سمی زین جذابیت را به بلادلاین بر می گرداند

به گزارش کنفرانس هکا، زین نقشی اساسی را در جلب توجه هوادارن به بلادلاین ایفا کرد و البته بذر فروپاشی این گروه نیز به وسیله شخص او کاشته شد. اگر چه راه برادر افتخاری سابق به نظر از بلادلاین جدا شد، بسیاری او را به منزله چسبی در نظر می گیرند که اعضای این گروه را در اوج اختلافات در کنار یک دیگر حفظ می کرد.

عضو تالار مشاهیر WWE: سمی زین جذابیت را به بلادلاین بر می گرداند

طرفداری | اریک بیشاف درباره شرایط کنونی بلادلاین به اظهار نظر پرداخته و پیشنهاد بازگشت سمی زین به جمع آن ها را مطرح نموده است. او معتقد است که سمی زین می تواند نقشی مهم را در شعله ور کردن آتش درون جی ایفا نماید، چرا که نویسندگان به شدت نیازمند کسی هستند که بتواند برای شکست دادن رومن رینز دست به هر کاری بزند.

شاید باید سمی زین را برگردانند. شاید سمی زین همان کاتالیزگری است که جی برای پیدا کردن روحیه و آتش درون خود، نیازمند آن است. چرا که اگر شما بتوانید یک جی پر شور و حرارت و با اعتماد به نفس و تشنه موفقیت را داشته باشید، او حاضر به عقب نشینی نخواهد بود ... دارم به یک کاراکتر موازی و کسی که بتوانم برای شما مثال بزنم فکر می کنم، اما کسی را نمیتوانم در حال حاضر پیدا کنم. نه که من در پی کسی مثل استون کلد استیو آستین باشم، اما کسی را به من نشان بدهید که بگوید گور پدرش، دیگر نمی توانم این را تحمل کنم، من هر کاری که لازم باشد را برای شکست دادن او انجام می دهم.

بیشاف در ادامه گفت که سمی زین برای این کار انتخاب درستی است و بازگشت او می تواند جذابیت را به بلادلاین بازگرداند. بنابراین، تیم نویسندگان WWE باید در پی راهی برای گنجاندن سمی زین در ادامه ماجرا های بلادلاین باشند.

بگذارید به تماشای این داستان بنشینیم و شاید جواب سمی زین باشد. چرا که او از این استوری لاین خارج شده و یک جورایی کسی به او فکر نمی کند، بگذارید جی او را به ماجرا بازگرداند و او هم بخشی از این استوری لاین گردد. اگر من اکنون در نشستی با تیم نویسندگان WWE با موضوع چگونه جذابیت بلادلاین را بالا ببریم بودم، این نظری بود که بیان می کردم. من با آن ها درباره بازگرداندن سمی زین به بلادلاین مذاکره می کردم.

منبع:طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 29 مرداد 1402 بروزرسانی: 29 مرداد 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14112

به "عضو تالار مشاهیر WWE: سمی زین جذابیت را به بلادلاین بر می گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو تالار مشاهیر WWE: سمی زین جذابیت را به بلادلاین بر می گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید