عرضه مرغ منجمد در فارس ادامه دارد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/فارس رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: عرضه و توزیع مرغ منجمد تا انتها تعطیلات نوروز و پس از آن به منظور پشتیبانی از بازار در ایام ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

عرضه مرغ منجمد در فارس ادامه دارد

مجتبی دهقان پور در حاشیه بازدید از مراکز عرضه مرغ تنظیم بازار اظهار کرد: تا به امروز حدود 1200 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 20 هزارتومان در اختیار هم استانی ها قرار گرفته است.

به نقل از جهادکشاورزی فارس، او با اشاره به اینکه جلب رضایت مردم از اهداف اصلی است و سعی می گردد حداقل معطلی را در خرید این محصول داشته باشند، اعلام کرد: در بازدید از یکی از شرکت های تعاونی مصرف با توجه به استقبال زیاد مردم، به فوریت تمهیداتی اندیشیده شد که در همان مکان توزیع بیشتر در مدت زمان کمتری انجام گردد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس اضافه نمود: با توجه به اینکه قیمت مصوب مرغ منجمد با قیمت مرغ در بازار تفاوت زیادی دارد فروشگاه هایی برای توزیع انتخاب شده است که امکان نظارت مطلوب تر وجود داشته باشد.

دهقان پور به اندازه فراوری مطلوب مرغ در این استان نیز اشاره نمود و اضافه نمود: بر اساس برنامه ریزی هایی که در بهمن و اسفند ماه اجرا شده است، اندازه فراوری روزانه استان در این ایام به 600 تن در روز رسیده که بیش از اندازه مصرف روزانه 430 تنی است.

او بعلاوه با اشاره به جهانگرد پذیر بودن استان فارس، مطرح نمود: احتیاج مسافران نیز تامین می گردد و اکنون آرامش کامل بر بازار حاکم است.

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس، ظرفیت خوبی در زمینه گوشت وارداتی و گوشت منجمد داخلی وجود دارد که در مواقعی که بازار با یکسری کمبودها روبرو گردد به بازار تزریق خواهد شد.

دهقان پور از توزیع مرغ در شهرستان های این استان بر اساس برش شهرستانی نیز اطلاع داد و افزود: اگر شهرستانی احتیاجی بیش از برش در نظر گرفته داشته است، در اسرع وقت تامین شده است.

ذخایر کالاهای اساسی در برترین شرایط است

او بعلاوه در بازدید یکی از انبارهای ذخیره کالاهای اساسی، اعلام کرد: ذخایر راهبردی بسیار مناسب است و هیچ مسئله ای در تامین کالاهای اساسی نداریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس تاکید نمود: ذخائر راهبردی به وفور در برترین شرایط نسبت به پنج سال گذشته واقع شده است و با قیمت مصوب عرضه می گردد و در این زمینه هیچ دغدغه و نگرانی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13580

به "عرضه مرغ منجمد در فارس ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه مرغ منجمد در فارس ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید