شرایط رقابت در استرالیا بسیار سخت بود

به گزارش کنفرانس هکا، تیرانداز زنجانی اعزامی به رقابت های قهرمانی دنیا در استرالیا که پیروز به کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو شده بود، مورد استقبال جمعی از مسئولان استان نهاده شد.

شرایط رقابت در استرالیا بسیار سخت بود

به گزارش خبرنگاران، رقیه شجاعی ورزشکار زنجانی اعزامی به رقابت های پاراتیراندازی قهرمانی دنیا در استرالیا که پیروز به کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو شده بود، ظهر امروز در محل مجموعه ورزشی انقلاب زنجان مورد استقبال جمعی از مسئولان استان و اهالی ورزش زنجان نهاده شد.

وی در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه شرایط رقابت در استرالیا بسیار سخت و نفس گیر بود، اضافه کرد: با توجه به اینکه رقابت های مذکور در حکم انتخابی بازی های پارالمپیک 2020 توکیو بود، به همین خاطر اکثر کشورها با چند ورزشکار در این مسابقات حضور پیدا نموده بودند که همین مسئله، رقابت بین ورزشکاران را سخت تر و نزدیک تر نموده بود.

این ملی پوش زنجانی با یادآوری اینکه همه کوشش خود را به کار می گیرم تا در شرایط ایده آل باشم، ادامه داد: یکی از شرایط کسب آمادگی، حضور در رقابت های متعدد و محک خوردن در بین سایر رقبا است، به همین خاطر امیدوارم شرایطی فراهم گردد تا بتوانیم در رقابت های امارات و آلمان که قرار است پیش از پارالمپیک 2020 برگزار گردد، حضور پیدا نموده و سطح آمادگی خود را ارتقا دهم.

لازم به ذکر است، مسابقات پاراتیراندازی قهرمانی دنیا 2019 استرالیا از 19 مهر با حضور 283 ورزشکار از 55 کشور شروع شد و 26 مهرماه با معرفی نفرات برتر به کار خود سرانجام داد تا شاهد توزیع 53 سهمیه پارالمپیک در این دوره از رقابت ها که سهم زنجان نیز یک سهمیه بود، باشیم.

رقیه شجاعی، ملی پوش زنجانی اعزامی به رقابت های پاراتیراندازی قهرمانی دنیا در پنجمین روز این مسابقات و در مرحله مقدماتی ماده R2 (تفنگ 10 متر ایستاده) در کلاس SH1 به مصاف حریفان دنیای خود رفت و توانست با کسب رکورد 616.5 در صندلی هفتم ایستاده و راهی دیدار سرانجامی گردد.

این ملی پوش شایسته زنجانی در مرحله فینال این ماده نیز پیروز به ثبت رکورد 184.5 شد تا صندلی پنجمی را در ماده R2 کلاس SH1 از آن خود نموده و سهمیه بازی های پارالمپیک 2020 توکیو را به دست آورد تا به عنوان اولین ورزشکار از استان زنجان، سهمیه این بازی های را کسب نموده باشد.

طرفداران رونالدو: مجله فوتبال و طرفداران بازکن محبوب رونالدو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6721

به "شرایط رقابت در استرالیا بسیار سخت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط رقابت در استرالیا بسیار سخت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید