شاهرخ شهنازی: دیه متوفیان حادثه آموزشگاه ملی المپیک واریز شده است، هفته گذشته اساسنامه به صورت علنی در اختیار اعضا قرار گرفته بود

به گزارش کنفرانس هکا، شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک توضیحاتی را درخصوص اساسنامه کمیته و حادثه انفجار در آموزشگاه ارائه کرد.

شاهرخ شهنازی: دیه متوفیان حادثه آموزشگاه ملی المپیک واریز شده است، هفته گذشته اساسنامه به صورت علنی در اختیار اعضا قرار گرفته بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، هفته گذشته و در نشست هیئت اجرایی 12 آبان ماه پیش نویس اساسنامه کمیته ملی المپیک مورد بحث نهاده شد. در همان زمان شاهرخ شهنازی توضیحاتی را به خبرنگاران، ارائه کرد که طی آن تعیین شد این همان پیش نویسی است که در زمان ریاست کیومرث هاشمی نسبت به اساسنامه قبلی دارای تغییراتی شده است. این اساسنامه به عنوان پیش نویس در هیئت دولت است و چون در زمان قبل به دولت ارائه شده، می تواند تغییراتی داشته باشد. قرار است جمع بندی همه اعضا به عنوان پیشنهادها و تغییرات نسبت به اساسنامه قبل هم به دولت و هم به مجمع کمیته ارائه داده گردد.

شاهرخ شهنازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص اساسنامه کمیته ملی المپیک گفت: همانطور که هفته گذشته اعلام کردم،اساسنامه به صورت علنی در اختیار اعضای هیئت اجرایی نهاده شده و قرار است در نشست آتی هیئت اجرایی، اعضا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمایند و کار مخفیانه ای انجام نشده است.

وی در خصوص نشست آنوک یادآور شد: این نشست طی هفته های اخیر برگزار خواهد شد و دکتر صالحی امیری، دکتر نصرالله سجادی به همراه دکتر قراخانلو در این نشست حضور خواهند داشت.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در خصوص بودجه 5 میلیارد تومانی برای تجهیز آموزشگاه ملی المپیک و همچنین پرونده فوت سه نفر از پرسنل شرکت پیمانکاری در انفجار موتورخانه آموزشگاه یادآور شد: هنوز این بودجه را دریافت نکردیم. در مورد فوت افراد فوق هم دیه به میزان 700 میلیون تومان به حساب دادگاه واریز شده است. عزیزی، مسئول حقوقی کمیته ملی المپیک هفته آینده با حضور در مراجع قضایی پرونده را پیگیری خواهد نمود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور محمد درخشان در پست نایب رئیسی فدراسیون جودو مسئله ای ایجاد می نماید، گفت: این موضوع را باید با افراد حقوقی عنوان کرد. نایب رئیسی جزو ارکان فدراسیون نیست لیکن مسئولان فدراسیون قطعا آنالیز های لازم را نموده اند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1240

به "شاهرخ شهنازی: دیه متوفیان حادثه آموزشگاه ملی المپیک واریز شده است، هفته گذشته اساسنامه به صورت علنی در اختیار اعضا قرار گرفته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهرخ شهنازی: دیه متوفیان حادثه آموزشگاه ملی المپیک واریز شده است، هفته گذشته اساسنامه به صورت علنی در اختیار اعضا قرار گرفته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید