سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های منتشر شده، سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می گردد.

سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می گردد

روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ اظهار داشت: این دوره از جایزه ملی تعالی گردشگری با هدف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه ها و سازمان های حوزه گردشگری، تشویق بنگاه ها برای شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و اجرای پروژه های بهبود، ایجاد فضای مثبت، توأم با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات پیروز بنگاه های گردشگری، ارج گذاشتن به کارکنان سازمان های متعالی و بهره ور صنعت گردشگری و به رسمیت شناختن برترین سازمان ها اعم از خصوصی، دولتی یا غیرانتفاعی در زمینه گردشگری تابستان سال جاری برگزار می گردد.

برگزاری جایزه ملی تعالی گردشگری با بهره گیری از مدل های علمی روز جهان، خطوط هدایت برای سازمان های گردشگری ایجاد می نماید تا پیشرفت ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی مقدار گیری کند.

جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری بر مبنای ارزیابی خبرگان صنعت گردشگری و اساتید دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ، به بنگاه ها و نهادهایی اعطا می گردد که در کسب نتایج مطلوب در صنعت گردشگری توانمند هستند. تمام بنگاه ها و شرکت های فعال در صنعت گردشگری در بخش های مختلف اعم از اقامت، حمل و نقل، تفریح و تفریح، آژانس های مسافرتی، رستوران و خدمات غذایی و…می توانند متقاضی جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری باشند.

منبع: همگردی
انتشار: 9 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16993

به "سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری تابستان 1403 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید