سورپرایز تسلا برای یک بیمار مبتلا به سرطان

به گزارش کنفرانس هکا، یکی از اعضای باشگاه مالکان سایبرتراک(Cybertruck) با نام کاربری Mrp911 روایت خود را که با یک آرزو آغاز شده بود به اشتراک گذاشت و این کار او نتیجه فوق العاده ای به همراه داشت.

سورپرایز تسلا برای یک بیمار مبتلا به سرطان

به گزارش خبرنگاران ، در روز 19 فوریه، این کاربر نوشت: من سال گذشته به سرطان مرحله 4 مبتلا شدم و اکنون در یک کارآزمایی بالینی یاری کننده هستم. خوب می شد اگر می توانستم تجربه استفاده از سایبرتراک را داشته باشم. زیرا احتمالا به میزان کافی برای فرآیند عرضه زنده نمانم. این کاربر وفادار به تسلا که چندین مدل از تسلا را داشته در ادامه نوشت: گاهی اوقات درخواست کردن می تواند یاری کننده باشد.

به نقل از ایسنا، مردم نیز برای یاری به او متحد شدند. نظراتی مانند اگر می خواهید با من دیدار کنید و با سایبرتراک من دور بزنید، من در سن دیگو هستم برای او نوشته شد. کاربر دیگری نوشت: من احتمالا ظرف 2 هفته سایبر تراک خودم را می گیرم و بنابراین اگر زمانی خواستید آن را برانید و آنالیز کنید به من اطلاع دهید.

اما با گذشت چندین روز، Mrp911 خبرهای خوبی را به اشتراک گذاشت. او نوشت: رویدادی باورنکردنی. امروز را برای همواره به یاد خواهم داشت و آن را گرامی می دارم.

امروز من سایبربیست(Cyberbeast) خودم را با یک روش تحویل بسیار جالب در خانه دریافت کردم. سایبر تراک تازه ما با همراهی یک سایبرتراک رزگلد، یک مشکی و یک سایبرتراک استیل از راه رسید. آنها یک ورود باشکوه داشتند و مسیر ورودی را پر کردند و تا زمانی که ما خواستیم در آنجا ماندند تا به هرگونه درخواست تازه، نگرانی یا سؤال پاسخ دهند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا از اینکه همه چیز درست پیش رفته است ابراز خوشحالی کرد.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 فروردین 1403 بروزرسانی: 13 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16443

به "سورپرایز تسلا برای یک بیمار مبتلا به سرطان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز تسلا برای یک بیمار مبتلا به سرطان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید