سفر بلاگر و اینفلوئنسرهای چینی به کرمان برای معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس خبرهای واصله، سفر بلاگر و اینفلوئنسرهای چینی به کرمان برای معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری صورت می گیرد.

سفر بلاگر و اینفلوئنسرهای چینی به کرمان برای معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری

تعیین افضلی اظهار کرد: این گروه در قالب توری تحت عنوان سلام ایران به معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری کل کشور مسیری را می پیمایند به گونه ای که دو روز گذشته در بندرعباس بودند و عصر امروز به کرمان می آیند.

وی ادامه داد: این بلاگرها و اینفلوئنسرها امشب در هتل کاروانیکا اقامت می نمایند و بازدیدهایی از بافت قدیم کرمان، شهر ماهان و بیابان لوت و شهداد خواهند داشت.

مشاور گردشگری مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان با تاکید بر آنکه این افراد به معرفی زیرساختهای گردشگری و جاذبه های گردشگری می پردازند، اظهار کرد: این برنامه با همکاری وزارتخانه های امور خارجه، میراث فرهنگی و شرکت هواپیمایی ماهان برنامه ریزی شده است.

وی با بیان این مطلب که هزینه های این برنامه را شرکت هواپیمایی ماهان پرداخت می نماید، تاکید نمود: امیدواریم بتوانیم از این فرصت به خوبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری استان استفاده کنیم.

افضلی ادامه داد: یکی از برترین راههای معرفی ظرفیتها و جاذبه های گردشگری برگزاری تورهای آشناسازی به وسیله بلاگرها و آژانس های مسافرتی، تورگردان ها و توراپراتورها است و تا به امروز هواپیمایی ماهان دو سه تور با حضور افرادی از کشورهای اروپایی، روسیه و چین برای معرفی جاذبه های گردشگری کرمان و بیابان لوت برگزار نموده است.

وی با بیان این مطلب که این برنامه بلند مدت است، اضافه کرد: آژانس های مسافرتی باید ارتباط برقرار و تورهای خاص خود را برگزار نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 30 بهمن 1402 بروزرسانی: 30 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15230

به "سفر بلاگر و اینفلوئنسرهای چینی به کرمان برای معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر بلاگر و اینفلوئنسرهای چینی به کرمان برای معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید