سفرهای جاده ای با افزایش و رشد 2.6 درصدی همراه بوده است

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارشهای بدست آمده، سفرهای جاده ای با افزایش و رشد 2.6 درصدی همراه بوده است.

سفرهای جاده ای با افزایش و رشد 2.6 درصدی همراه بوده است

داریوش باقرجوان از آمادگی کامل بخش حمل و نقل عمومی جاده ای به منظور خدمات رسانی به مسافران نوروزی در سفرهای بازگشت اطلاع داد.

وی با اشاره به انتها سفرهای نوروزی و شروع موج بازگشت مسافران به مبادی اولیه سفر مطرح نمود: در راستای خدمات رسانی به مسافران، بخش حمل و نقل عمومی جاده ای با استفاده از ظرفیت حدود 15 هزار دستگاه اتوبوس (10 هزار دستگاه به صورت مستمر و پیوسته)، 19 هزار دستگاه مینی بوس و 28 هزار دستگاه سواری کرایه از آمادگی کامل برای ارائه خدمات مطلوب برخوردار است.

مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تأکید کرد: در این راستا با توجه به پایش ظرفیت و تقاضای سفر در استانها و در سایه تعامل و همکاری تشکل های صنفی حوزه حمل و نقل و کوشش شبانه روزی رانندگان و شرکت های حمل و نقل مسافر، همه امکانات و ظرفیت ها برای ارائه خدمات سریع، به هنگام و مناسب به مسافران نوروزی پای کار آمده است.

به گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، باقرجوان از تداوم روند خدمت رسانی و جابجایی مسافران تا روز انتهای اجرای طرح نوروزی 1403 در 17 فروردین اطلاع داد.

وی بعلاوه به پیش بینی افزایش سفرهای بین شهری به وسیله ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در ایام تعطیلات عید سعید فطر و در فاصله چند روزه از انتها یافتن طرح نوروزی اشاره و توضیح داد: با توجه به افزایش تقاضای سفر در روزهای آینده، تمهیدات لازم با هدف خدمات رسانی بهینه به مسافران اتخاذ و برنامه ریزی ها در این باره انجام شده است.

مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ادامه با نگاهی به آمار جابجایی مسافران از شروع اجرای طرح نوروزی سال جاری از 24 اسفند 1402 تا 12 فروردین 1403 گفت: در این بازه زمانی 5 میلیون و 340 هزار مسافر به وسیله 581 هزار سفر ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر جاده ای (اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه) جابجا شده اند.

منبع: همگردی
انتشار: 14 فروردین 1403 بروزرسانی: 14 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16461

به "سفرهای جاده ای با افزایش و رشد 2.6 درصدی همراه بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفرهای جاده ای با افزایش و رشد 2.6 درصدی همراه بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید