اشغال هتلهای مشهد در تعطیلات عید فطر به بیش از 90 درصد خواهد رسید

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس خبرهای منتشر شده، اشغال هتلهای مشهد در تعطیلات عید فطر به بیش از 90 درصد خواهد رسید.

اشغال هتلهای مشهد در تعطیلات عید فطر به بیش از 90 درصد خواهد رسید

محمود مادرشاهیان در مورد ظرفیت اشغال هتلهای مشهد در نوروز 1403 اظهار کرد: در چند روز اخیر به مناسبت شبهای قدر در شرایط اشغال هتلهای مشهد با افت روبرو نبودیم. بعضی از هتلها 70 درصد و بعضی دیگر بیش از 80 درصد اشغال بودند.

وی اضافه نمود: پیش بینی می کنیم ظرفیت اشغال هتلهای مشهد برای تعطیلات عید فطر به بیش از 90 درصد افزایش یابد.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی در مورد شرایط هتلهای مشهد در نوروز 1403 اظهار داشت: شرایط اشغال هتلها در خراسان رضوی نسبت به سال گذشته 10 تا 15 درصد کاهش داشت که علت آن کمبود وسایل حمل و نقل هوایی و ریلی بود.

مادرشاهیان گفت: بسیاری از مسافران و زائران به علت کمبود وسایل حمل و نقل عمومی نتوانستند در نوروز به مشهد سفر نمایند. سفر با ماشین شخصی نیز برای بعضی از مسافران سخت است، از همین رو این اتفاق باعث کاهش ظرفیت اشغال هتلهای مشهد نسبت به سال گذشته شد.

وی ادامه داد: توقع داریم در تابستان پیش رو و در نوروز سال آینده سازمان هواپیمایی کشور و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران پروازها و قطارهای بیشتری را برای مشهد در نظر بگیرند تا بتوانیم میزبان مهمانان و زائران بیشتری در مشهد باشیم.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی در مورد تاثیر تقارن ماه رمضان با نوروز 1403 یادآور شد: به مناسبت ماه رمضان برای زائرانی که اقامت های 10 روزه و یا بیشتر داشته باشند تخفیف های 30 تا 40 درصدی در نظر گرفتیم که این طرح با استقبال خوبی نیز از سوی زائران صورت گرفت. در کل ماه رمضان خوبی داشتیم و خراسان رضوی نسبت به کل کشور شرایط بهتری داشت.

منبع: همگردی
انتشار: 14 فروردین 1403 بروزرسانی: 14 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16460

به "اشغال هتلهای مشهد در تعطیلات عید فطر به بیش از 90 درصد خواهد رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشغال هتلهای مشهد در تعطیلات عید فطر به بیش از 90 درصد خواهد رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید