ساعت کار و تعطیلات موزه های بنیاد مستضعفان اعلام شد

به گزارش کنفرانس هکا، گروه موزه های دفینه خبر داد همزمان با فرارسیدن نوروز و آمادگی موزه های این گروه برای میزبانی از بازدیدکنندگان، مرکز فرهنگی موزه ای خودروهای تاریخی ایران همه روزه در تعطیلات نوروز از ساعت 9 صبح تا 18 باز است. این موزه به تازگی ایوان کالسکه و گذر پلاک را هم به مجموعه خود اضافه نموده است.

ساعت کار و تعطیلات موزه های بنیاد مستضعفان اعلام شد

پردیس فرهنگی موزه ای دفینه با موزه های هنر دنیا و هنر اسلامی، گوهر و آرایه های تاریخی و پول ایران نیز از ساعت 9 صبح تا 17:30 به روی علاقه مندان باز است.

مرکز فرهنگی موزه ای هنر ایران واقع در کاخ مرمر هم از ساعت 9:30 صبح تا 16 باز خواهد بود و بازدیدکنندگان باید برای تماشا این موزه، کارت ملی همراه داشته باشند و وسایل خود از جمله تلفن همراه را به قسمت امانات بسپرند.

مرکز فرهنگی موزه ای زمان هم که به تازگی رواق فرازمان را به مجموعه ساعت های خود اضافه نموده است، از چند ماه پیش تا کنون فعالیت خود را گسترده تر کرد و در روزهای عید نیز همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب باز خواهد بود.

مرکز فرهنگی موزه ملی هنرهای اصفهان و پردیس فرهنگی موزه ای شهدای رامسر نیز از ساعت 9 صبح تا 18 باز هستند، اما مرکز فرهنگی موزه ای نور و روشنایی یزد با اینکه مانند سایر موزه های این گروه از ساعت 9 صبح فعالیت خود را شروع می نماید، اما تا ساعت 20 به روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود.

بازدیدکنندگان باید در نظر داشته باشند تمام مجموعه های گروه موزه های دفینه در روزهای 29 اسفند، اول فروردین و 13 فروردین بسته خواهند بود. بعلاوه در طول تعطیلات نوروز، نیم ساعت قبل از خاتمه زمان بازدید، بلیت تازه فروخته نمی گردد.

منبع: گردشبان
انتشار: 1 فروردین 1403 بروزرسانی: 1 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16202

به "ساعت کار و تعطیلات موزه های بنیاد مستضعفان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار و تعطیلات موزه های بنیاد مستضعفان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید