اعلام ساعت کار و تعطیلات موزه های دفینه در نوروز 1403

به گزارش کنفرانس هکا، همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و آمادگی موزه های این گروه برای میزبانی از بازدیدکنندگان، مرکز فرهنگی موزه ای خودروهای تاریخی ایران همه روزه در ایام عید از ساعت 9 تا 18 باز است. این موزه به تازگی ایوان کالسکه و گذر پلاک را هم به مجموعه خود اضافه نموده است.

اعلام ساعت کار و تعطیلات موزه های دفینه در نوروز 1403

پردیس فرهنگی موزه ای دفینه با موزه های هنر دنیا و هنر اسلامی، گوهر و آرایه های تاریخی و پول ایران نیز از ساعت 9 تا 17:30 به روی علاقه مندان باز است.

مرکز فرهنگی موزه ای هنر ایران واقع در کاخ مرمر هم از ساعت 9:30 تا 16 باز خواهد بود و بازدیدکنندگان باید برای تماشا این موزه کارت ملی همراه داشته باشند وسایل خود از جمله تلفن همراه را به قسمت امانات بسپرند.

مرکز فرهنگی موزه ای زمان هم که به تازگی رواق فرازمان را به مجموعه ساعت های خود اضافه نموده است، از چند ماه پیش تا کنون فعالیت خود را گسترده تر کرد و در روزهای ایام عید نیز همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب باز خواهد بود.

مرکز فرهنگی موزه ملی هنرهای اصفهان و پردیس فرهنگی موزه ای شهدای رامسر نیز از ساعت 9 تا 18 باز هستند. اما مرکز فرهنگی موزه ای نور و روشنایی یزد با اینکه مانند سایر موزه های این گروه از ساعت 9 صبح فعالیت خود را شروع می نماید، اما تا ساعت 20 به روی بازدیدکنندگان باز است.

بازدیدکنندگان باید در نظر داشته باشند که همه مجموعه های گروه موزه های دفینه در روزهای 29 اسفند، اول فروردین و 13 فروردین بسته خواهند بود. بعلاوه در طول ایام عید نیم ساعت قبل از اتمام زمان بازدید، بلیت نو فروخته نمی گردد.

منبع: گردشبان
انتشار: 2 فروردین 1403 بروزرسانی: 2 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16214

به "اعلام ساعت کار و تعطیلات موزه های دفینه در نوروز 1403" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام ساعت کار و تعطیلات موزه های دفینه در نوروز 1403"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید