ساخت یک زیردریایی لوکس برای سوپر میلیاردرها ، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، روزیاتو نوشت: میلیاردرهایی مثل جف بزوس و رومن آبراموویچ در حال حاضر با کشتی های بزرگ تفریحی خود در آب های دنیا سفر می نمایند. اما اگر آنها می خواستند کشتی های لوکس خود را برای لذت بردن از اعماق اقیانوس ها، زیر سطح آب ببرند چه؟ یک شرکت طراحی اتریشی اولین زیردریایی لاکچری را طراحی نموده است.

ساخت یک زیردریایی لوکس برای سوپر میلیاردرها ، عکس

Migaloo M5، به طول 165 متری، می تواند 20 مسافر و 40 خدمه را در حال حرکت مداوم به مدت 4 هفته زیر آب نگه دارد. این زیردریایی مجهز به استخر شنا و سینما است، اما با هزینه 2 میلیارد دلار برای ساخت، صرفاً مخصوص ثروتمندترین های دنیا است.

Migaloo M5 می تواند تا عمق 250 متری زیر سطح آب غوطه ور گردد.

این زیردریایی لاکچری با اهداف بلندپروازانه به وسیله شرکت طراحی اتریشی Migaloo، طراحی شده است. کریستین گامپولد، مدیرعامل این شرکت، گفت: گروه هدف ما میلیاردرهای آینده با یا بدون تجربه مالکیت ابر کشتی های تفریحی هستند که خواسته های فوق العاده ای برای منحصر به فرد بودن بودن، امنیت و ماجراجویی دارند.

او اضافه نمود: از آنجا که این طرح کاملاً نو است، چنین پروژه ای نیازمند منابع مالی متناسب، صرف زمان زیاد برای طراحی، ساخت و ساز و تصمیم گیری های بسیار خواهد بود.

بنا به گفته گامپولد، در حال حاضر این شرکت در حال مذاکره با طرف های علاقه مند برای ساخت این زیردریایی است، اما نام آنها را فاش نکرد.

تصاویر تبلیغاتی از ظاهر این زیردریایی پس از ساخته شدن، نشان می دهد که یک زیردریایی سفید و باریک، کاملاً متفاوت از زیردریایی های ارتش ها است. اما مانند سایر زیردریایی ها، هم می تواند روی سطح آب حرکت کند و هم در زیر آب.

استخرهای شنا در دو طرف زیر دریایی وقتی هنوز روی سطح است، از آب بیرون زده اند. اما این استخرها، قبل از رفتن زیر آب در بدنه زیردریایی جای می گیرند.

حتی محل فرود هلیکوپتری برای ورود مهمانان قبل از زیر آب رفتن وجود دارد.

دکوراسیون لوکس داخلی این زیردریایی لاکچری تا حد زیادی با رنگ طلایی و چرم سفید پوشانده شده و مجهز به مبلمان راحتی، صندلی عرشه و روشنایی مطبوع است.

این محوطه داخلی تا زمانی که بسته شده و قبل از زیر آب رفتن، روباز است.

بعلاوه، یک پلکان مسافران را به زیر بدنه می برد، جایی که می توانند اعماق اقیانوس را به وسیله یک پنجره ببینند.

ارائه نقشه های دقیق از خلاقیت های تصور شده برای جذب میلیاردرها و محقق کردن آنها برای شرکت های طراحی مانند Migaloo امری استاندارد است. تقریباً یک دهه پیش، Migaloo مفهوم جزایر شناور خصوصی را که می توانست در هر نقطه ای از دنیا حرکت کند، رونمایی کرد، اما هنوز آن طرح ها عملی نشده اند. این جزایر دارای سوئیت های پنت هاوس، استخرهای شنا، آبشارها و محل فرود هلیکوپتر و بعلاوه باغ های عمودی نخل خواهند بود.

سایر شرکت ها نیز به طور مرتب تصاویر مفهومی نوی از نوترین کشتی های تفریحی عجیب و غریب را منتشر می نمایند که هزینه ساخت همه آنها رقم های خیلی زیادی می طلبد.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 بهمن 1402 بروزرسانی: 5 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14550

به "ساخت یک زیردریایی لوکس برای سوپر میلیاردرها ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت یک زیردریایی لوکس برای سوپر میلیاردرها ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید