زمان ثبت نام کار دانشجویی دانشگاه مازندران اعلام شد

به گزارش کنفرانس هکا، زمان ثبت ­نام کار دانشجویی دانشگاه مازندران در نیمسال تحصیلی 99-98، از 7 تا 12 مهرماه اعلام شد.

زمان ثبت نام کار دانشجویی دانشگاه مازندران اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، زمان ثبت ­نام کار دانشجویی دانشگاه مازندران از 7 تا 12 مهرماه 1398 اعلام شد.

بر این اساس، دانشجویان می توانند در زمان مذکور، نسبت به ثبت درخواست خود به وسیله سامانه معاونت دانشجویی به آدرس https://stu.umz.ac.ir اقدام نمایند.

متقاضیان می ­بایست با ورود به سایت به وسیله گزینه کارتابل دانشجویان وارد صفحه شخصی خود شده و پس از تکمیل فرم های مربوطه: (1-فرم اطلاعات دانشجویی 2-فرم پرسش نامه دانشجویی)، بر روی گزینه درخواست کار دانشجویی کلیک کرده و محل فعالیت و نوع کار موردنظر را انتخاب نمایند.

دانشجویانی که از قبل دارای کار دانشجویی بوده اند، نیازی به تکمیل فرم های یاد شده ندارند و تنها می بایست درخواست خود را برای نیم سال جدید ارائه دهند.

دانشجویان در تکمیل اطلاعات حساب (در بخش اطلاعات دانشجویی) به موارد مقابل توجه نمایند، شماره حساب متعلق به خودشان باشد، شماره حساب مربوط به بانک تجارت (از هر شهر ایران) باشد، از درج شماره کارت (16 رقمی) در سامانه خودداری نمایند، حداقل یک نیم سال (برای دانشجویان مقطع کارشناسی) گذشته باشد و اشتغال به مشاغل تمام وقت یا نیمه وقت نداشته باشند، به تشخیص معاونت دانشجویی دارای صلاحیت های عمومی اعم از (آموزشی، انضباطی و ...) باشدو هر دانشجو فقط در یک واحد سازمانی می تواند کار دانشجویی داشته باشد.

دانشجویان پس از تایید توسط واحد های مربوطه می توانند بر اساس برنامه هفتگی ارایه شده خود، اقدام به کار نمایند.

در ضمنً در خاتمه نیم سال تحصیلی (دو هفته قبل از امتحانات)، دانشجویان باید گزارش کارکرد خود را به وسیله سایت https://stu.umz.ac.ir ثبت نمایند تا پس از تایید کارکرد آنها، نسبت به پرداخت حق الزحمه کار دانشجویی اقدام گردد.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5982

به "زمان ثبت نام کار دانشجویی دانشگاه مازندران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ثبت نام کار دانشجویی دانشگاه مازندران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید