رگبار باران در نقاط مختلف کشور

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل امورپیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران در 12 استان کشور اطلاع داد.

رگبار باران در نقاط مختلف کشور

احد وظیفه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین خروجی مدل های هواشناسی تا سرانجام هفته جاری در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان برخی مناطق استان کرمان، جنوب شرق فارس و برخی مناطق هرمزگان رشد ابرهای جوششی،رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می گردد.

وی اضافه نمود: فردا (10 مهر ماه) در برخی مناطق استان گیلان بارش پراکنده و در برخی مناطق استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید وقتی رخ می دهد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: در ارتفاعات البرز مرکزی در استان های البرز، تهران و سمنان و در ارتفاعات زاگرس مرکزی رشد ابر، رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می گردد.

وظیفه در سرانجام درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (10 مهرماه) کمی ابری به تدریج همراه با افزایش ابر در برخی ساعات وزش باد شدید و در بعد از ظهر بارش خفیف باران پیش بینی می گردد. دمای هوا در این روز در گرم ترین زمان به 31 درجه سانتیگراد و در خنک ترین زمان به 17 درجه سانتیگراد می رسد. آسمان پایتخت پنجشنبه (11 مهرماه) کمی تا قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 29 و 18 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6041

به "رگبار باران در نقاط مختلف کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رگبار باران در نقاط مختلف کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید