رونمایی از پیشنهاد نجومی باشگاه متمول صنعتی به سرمربی لیگ فزونی

به گزارش کنفرانس هکا، تهران (پانا) - مدیران یکی از باشگاه صنعتی به سرمربی نام آشنا لیگ رجحان پیشنهاد نجومی ارائه داده اند.

رونمایی از پیشنهاد نجومی باشگاه متمول صنعتی به سرمربی لیگ فزونی

به گزارش خبرگزاری اندازه، گفته می گردد مدیران یک باشگاه صنعتی لیگ رجحان چند روز قبل در جلسه ای مخفیانه با یکی مربیان سرشناس فوتبال ایران ملاقاتی داشتند و به وی پیشنهاد دادند علی رغم قراردادی که برای فصل آینده با باشگاه طرف قراردادش دارد، قید آن را بزند و مسئولیت راهنمایی این باشگاه صنعتی را برعهده گیرد.

این باشگاه صنعتی در لیگ بیست و یکم هزینه بسیار زیادی انجام داده است، اما مطابق میل مدیرانش نتیجه نگرفته است به همین علت مدیران ارشد این باشگاه به فکر جذب یک مربی دیگر افتادند تا از هم اکنون مقدمات حضور این فرد را به عنوان سرمربی فصل آینده خود فراهم کند.

نکته عجیب اینجاست که گزینه مورد نظر هم چندان بی تمایل برای حضور در این باشگاه صنعتی نیست، اما بسته پیشنهادی سنگین و غیرقابل باوری را پیش روی پیشنهاد دهندگان قرار داده و ادعا کردند در صورتی راهنمایی این تیم صنعتی را برعهده خواهد گرفت که کلیه شرایط و پیش احتیاج های این انتقال عملیاتی گردد.

گفته می گردد این سرمربی رقم 18 میلیارد تومان را به عنوان رقم دستمزد خودش اعلام نموده است و برای دستیارانش و کادرفنی خود نیز ارقام قابل توجهی را مطرح نموده و در جریان مذاکراتش به طرف مقابل اعلام نموده در شرایطی زیر برگه قرارداد با این باشگاه را امضا خواهد نمود که تمام نفرات کادر فنی فعلی اش به آن باشگاه ملحق شوند.

به نظر می رسد اگر این انتقال انجام گردد و مدیران این باشگاه صنعتی زیر بار چنین پیشنهاد سنگین و قابل توجهی بروند، کادر فنی این تیم به گران ترین کادر فنی لیگ آینده تبدیل خواهد شد و جنجال بزرگی در این خصوص به راه خواهد افتاد، اما مدیران این باشگاه صنعتی هیچ نگرانی و استرسی بابت ریخت و پاش اقتصادی ندارند و تنها تاکید دارند باید تیم آن ها در فصل آینده قهرمان گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13664

به "رونمایی از پیشنهاد نجومی باشگاه متمول صنعتی به سرمربی لیگ فزونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از پیشنهاد نجومی باشگاه متمول صنعتی به سرمربی لیگ فزونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید