رونمایی از سامانه جامع مراکز نگهداری و درمان معتادان متجاهر

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر، از رونمایی سامانه جامع مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان متجاهر اطلاع داد.

رونمایی از سامانه جامع مراکز نگهداری و درمان معتادان متجاهر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حمید صرامی، صبح دوشنبه در سومین نشست تخصصی دبیران شورا های هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان های سراسر کشور، اظهار کرد: دست آورد های نخستین دوره از این نشست افزایش ظرفیت تا سقف بیش از 10 هزار نفر و بهره برداری از مراکز جدید و همچنین پاکسازی نقاط آلوده کشور با بیش از دستگیری 200 هزار خرده فروش و معتاد بوده است.

وی اضافه کرد: طرح یاریگران زندگی در 10 درصد مدارس به منظور ایمن سازی دانش آموزان و حضور گسترش معلمان و والدین و همچنین ورود حوزه های علمیه در راستای اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر از دستاورد های دومین مرحله از این نشست بود.

صرامی توضیح داد: بازبینی کوشش ها و نقشه برداری از راه های رفته در چهار دهه مبارزه با موادمخدر، شناسایی راه های نرفته، طراحی راه های آینده متناسب با گام دوم انقلاب و رونمایی از سند جامع مقابله با عرضه موادمخدر، روانگردان و پیشساز ها و سند جامع اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر و سامانه جامع مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان متجاهر موسوم به ماده 16 و 5 کتاب پژوهشی از اهداف سومین مرحله ازاین نشست است.

رپورتاژ رایگان: 10az10: آگهی رایگان، رپورتاژ رایگان، آگهی بنری ارزان، خرید بک لینک

روسیه: روسیه: سفر به کشور پهناور تزارها، مسکو، سن پطرزبورگ، سوچی و کازان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7789

به "رونمایی از سامانه جامع مراکز نگهداری و درمان معتادان متجاهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از سامانه جامع مراکز نگهداری و درمان معتادان متجاهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید