راه اندازی ساختمان فناوری دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از راه اندازی ساختمان فناوری دانشگاه شهید بهشتی و افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان اطلاع داد.

راه اندازی ساختمان فناوری دانشگاه شهید بهشتی

کورش پرند رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، گفت: ساختمان فناوری دانشگاه شهید بهشتی به مساحت 15 هزار مترمربع در 9 طبقه ساخته می گردد.

وی اضافه کرد: کار این ساختمان حدود 60 درصد پیش رفته که در این شرایط اقتصادی و عمرانی در فاز اول 10 میلیارد تومان بودجه به این ساختمان تزریق می کنیم و امیدواریم یک سال دیگر کار این ساختمان سرانجام یابد.

پرند ادامه داد: در حال حاضر بیش از 15 شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی فعالیت می نمایند و تعدادی دیگر به محض تمام شدن این ساختمان در آن مستقر می شوند.

وی گفت: در پردیس عباسپور دانشگاه شهید بهشتی نیز پروژه ای را در حوزه دکل های نفتی شروع کردیم که پروژه بسیار بزرگی است. ما دکل های حفاری را از خارج از کشور تهیه می کنیم، اما با توجه به شرایط تحریمی به دنبال این هستیم که در دانشگاه شهید بهشتی در این موضوع به طور خاص وارد شویم.

پرند گفت: قراردادها برای انجام این کار منعقد شده و 5 کارگاه را در اختیار این حوزه قرار دادیم تا در بخش طراحی نیز فعالیت نمایند. بحث فراوری را هم به قسمت های مختلف می سپاریم.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2399

به "راه اندازی ساختمان فناوری دانشگاه شهید بهشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی ساختمان فناوری دانشگاه شهید بهشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید