دویچه وله: 650 هزار نفر در آلمان سرپناه دائمی ندارند

به گزارش کنفرانس هکا، بر اساس گزارش جدیدی که منتشر شده حدود 650 هزار نفر در آلمان منزل و سرپناه دائمی ندارند.

دویچه وله: 650 هزار نفر در آلمان سرپناه دائمی ندارند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، بر اساس آماری که انجمن فدرال برای یاری به مردم بی خانمان در روز سه شنبه منتشر نموده، حدود 650 هزار نفر در آلمان هستند که منزل و سرپناه دائمی ندارند.

به گزارش دویچه وله، گزارش جدید انجمن فدرال هشدار داده است که با توجه به سیستم کنونی در آلمان، رهایی از اپیدمی فقر شدید در آلمان تقریبا غیرممکن است و برای رهایی از بحران بی خانمان ها در این کشور اروپایی، دولت سالانه باید دست کم 150 هزار واحد جدید بسازد.

ورنا روزنکه مدیر انجمن فدرال برای یاری به مردم بی خانمان آلمان در گزارش خود درباره فقر شدید در آلمان به نکات قابل توجهی اشاره نموده است.

در این گزارش آمده است که اغلب افراد بی خانمان در سرپناه های اضطراری ساکن بوده و حدود 48 هزار نفر نیز در خیابان ها زندگی می نمایند. همچنین سه چهارم بی خانمان ها در سراسر آلمان را مردان تشکیل می دهند که اغلب نیز مجرد هستند.

بر اساس این گزارش، 22 هزار کودک بی سرپناه در آلمان هستند و 375 هزار نفر از پناهجویان نیز در سرپناه های موقتی به سر می برند.

مدیر انجمن فدرال برای یاری به مردم بی خانمان آلمان معتقد است که منازل کافی در این کشور ساخته نشده و گفت که هر سال به 80 تا 100 هزار واحد مسکونی جدید احتیاج است و آلمان هم اکنون با کمبود 2 میلیون واحد مسکونی روبرو است.

.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4543

به "دویچه وله: 650 هزار نفر در آلمان سرپناه دائمی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دویچه وله: 650 هزار نفر در آلمان سرپناه دائمی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید