دنیای وارکرفت هم یک حالت بتل رویال دریافت می نماید؛ تریلر آن را ببینید

به گزارش کنفرانس هکا، بازی دنیای وارکرفت (World of Warcraft) را می توان یکی از مشهورترین عناوین سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده (MMORPG) دانست. این بازی قدمت زیادی در دنیای گیمینگ دارد و با سابقه خوبی که داشته توانسته توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. بازی دنیای وارکرفت همچنان هم محبوبیت خود را حفظ نموده و با وجود اینکه از لحاظ گرافیکی کمی قدیمی شده است، همچنان هواداران خود را دارد.

دنیای وارکرفت هم یک حالت بتل رویال دریافت می نماید؛ تریلر آن را ببینید

شرکت سازنده بازی دنیای وارکرفت یعنی بلیزارد (Blizzard) در این چند سال به برترین نحو از بازی خود پشتیبانی نموده است. همین موضوع باعث شده که این بازی هواداران خود را حفظ نموده و به این عنوان گسترده تبدیل گردد. نکته اصلی اینجاست که شرکت سازنده به طور دائم داستان بازی دنیای وارکرفت را توسعه داده و به آن موارد مختلف را اضافه نموده است ولی بحث اینجاست که انتظار این مورد آخر در بازی دنیای وارکرفت نمی رفت!

در این چند اخیر ما شاهد اضافه شدن حالت بتل رویال (Battle Royale) به بازی های مختلفی بودیم. سبک بتل رویال در این چند سال هواداران بسیاری پیدا نموده و توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. به همین علت بازی های مختلف هم این حالت را به خود اضافه نموده تا محبوبیت بیشتری پیدا نموده و تنوعی در بازی خود ایجاد نمایند.

حال طبق چیزی که اعلام شده، یک بخش نو به نام پلاندر استورم (Plunderstorm) به بازی دنیای وارکرفت اضافه خواهد شد. پلاندر استورم حالت سارقان دریایی داشته و 60 نفر را وارد یک محیط می نماید تا با غول های مختلف مبارزه نموده و پاداش های متفاوتی را پیدا نمایند. نکته اینجاست که شما در این حالت می توانید با یکدیگر هم مبارزه کنید و در نتیجه پلاند استورم به شکل بازیکن علیه کامپیوتر علیه بازیکن (PvEvP) است. منطقه انتخاب شده برای پلاندر استورم بخش آراتهی هایلندز (Arathi Highlands) است.

حالت پلاندر استورم تنها برای چند هفته محدود در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همینطور اینکه این حالت از کرکترهای متفاوتی استفاده خواهد نمود و با استفاده از آن ها شما می توانید موارد ظاهری مختلفی را باز نموده تا کرکتر اصلی خود را ارتقاء دهید. همانطور که گفتیم پلاندر استورم حالت سارقان دریایی داشته که آن را بسیار مجذوب کننده می نماید.

چیزی که در خصوص حالت پلاندر استورم جالب است این است که این حالت بیشتر از اینکه یک بخش از دنیای وارکرفت باشد، در سبک بتل رویال است. در اصل پلاندر استورم از قوانین زیادی از بتل رویال پیروی نموده و به همین علت تفاوت زیادی با روند اصلی دنیای وارکرفت دارد. برای مثال شما توانایی های اولیه یا کلاس خاصی ندارید. تمامی توانایی های شما در زمین بازی معین می گردد و از طرفی این توانایی ها در گذشته در بازی دنیای وارکرفت وجود نداشتند. در نتیجه در انتهای هر بازی شما یک کرکتر متفاوت خواهید داشت و تنوع در آن بسیار زیاد است.

هر نوبت از بازی با مبارزه با غول های مختلف شروع می گردد. سپس بازیکنان باید امتیاز کسب نموده و کرکتر خود را ارتقاء دهند تا وارد مبارزه با افراد دیگر و حالت آنلاین بازیکن علیه بازیکن بشوند. در این بازی شما می توانید به صورت تنهایی یا گروه های دو نفره باشید و در نتیجه تجربه این حالت بسیار مجذوب کننده و متفاوت خواهد بود.

پلاندر استورم یک حالت کاملاً جداگانه از بازی اصلی است که در منوی بازی دنیای وارکرفت وجود دارد. کرکتر شما در هر نوبت از بازی متفاوت خواهد بود ولی سیستم پیشرفت و کسب جایزه در آن ثابت است. در نتیجه شما با پیشرفت در آن می توانید پاداش های مختلفی دریافت نموده و از آن ها برای پیشرفت شخصیت اصلی خود در بازی اصلی دنیای وارکرفت بهره ببرید. از جوایز این حالت می توان به پوشش سارق دریایی، یک حیوان خانگی طوطی و موارد دیگر از این دسته اشاره نمود.

پلاندر استورم از الان در دسترس کاربران بخش آمریکای شمالی قرار گرفته است و به زودی در سرورهای اروپا و مکان های دیگر نیز عرضه خواهد شد. این حالت به طور کامل با چیزی که ما از بازی دنیای وارکرفت انتظار داریم تفاوت دارد و یک سبک بسیار خاص در بازی دنیای وارکرفت است.

منبع: Rockpapershotgun

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 فروردین 1403 بروزرسانی: 8 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16324

به "دنیای وارکرفت هم یک حالت بتل رویال دریافت می نماید؛ تریلر آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیای وارکرفت هم یک حالت بتل رویال دریافت می نماید؛ تریلر آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید