حریفان تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شدند

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی دنیا به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان در حال برگزاری است. تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی مسابقات با کسب چهار پیروزی از پنج بازی , و با مجموع 11 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه D به مرحله دوم صعود کرد.

حریفان تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شدند

ملی پوشان ایران حال باید در گروه G این مرحله از مسابقات با تیم های آمریکا، بلغارستان و کانادا دیدار خواهند داشت. دیدارهای مرحله دوم از 30 شهریور ماه شروع و ملی پوشان ایران در شهر صوفیه بلغارستان به مصاف حریفان می رود.

د رمرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی دنیا 16 تیم حاضر در چهار گروه چهار تیمی دیدارهای خود را دنبال می نمایند. پس از خاتمه رقابت های این مرحله نیز صدرنشین های هر گروه به همراه دو تیم برتر سایر گروه ها پیروز به صعود به مرحله سوم خواهند شد.

در مرحله سوم نیز دو گروه سه تیمی تشکیل و تیم ها رقابت خواهند کرد که در خاتمه این مرحله هم دو تیم حذف و چهار تیم برای مشخص فینالیست ها با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت های قهرمانی دنیا والیبال هر چهار سال یکبار برگزار می گردد و تیم ملی ایران که در سال های 1970، 1998، 2006، 2010 و 2014 حضور داشته است پیروز شد در دوره گذشته عنوان ششمی را کسب کند که بهترین مقام کسب شده در ادوار رقابت های قهرمانی دنیا برای والیبال ایران بوده است.

طرفداران رونالدو: مجله فوتبال و طرفداران بازکن محبوب رونالدو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6879

به "حریفان تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریفان تیم ملی والیبال در مرحله دوم تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید