جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل ها و بستر رودخانه های استان اردبیل

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل ها و بستر رودخانه های استان اردبیل صورت می گیرد.

جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل ها و بستر رودخانه های استان اردبیل

سید کمال الدین میرجعفریان در نشست کمیته شهرداری ها و دهیاری های خدمات سفر استان اظهار کرد: با توجه به جایگاه گردشگری استان اردبیل و حضور مسافران نوروزی در استان، تدابیر لازم در جهت استقبال و اسکان مسافران در عید نوروز 1403 به وسیله دستگاه های مربوط اتخاذ شده است.

وی با اشاره به شرایط جوی آب و هوایی در نوروز، اضافه کرد: باید تدابیر لازم برای جلوگیری از اسکان مسافران در مسیل ها و بستر رودخانه ها در دستور کار باشد و دستگاه های مرتبط به این موضوع توجه داشته و پیش بینی های آب و هوایی به شکل مستمر و مداوم آنالیز گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: نیروهای هدایت و رانندگی استان اردبیل اولویت اصلی خود را در رابطه با رانندگان متخلف به صورت ارشادی در دستور کار داشته باشند ولی با رانندگان دارای تخلفات پرخطر برخوردهای قانونی لازم را انجام دهند.

میرجعفریان توضیح داد: با توجه به ظرفیت های گردشگری سرعین تدابیر و اقدامات مورد احتیاج در دستور کار است تا در روزهای حضور مسافران در این شهر مسائل ترافیکی به حداقل کاهش یابد و با معین شدن کمپ اسکان برای مسافران نوروزی در این شهر از اسکان در سایر نقاط شهر پیشگیری گردد.

وی بیان نمود: سرویس های بهداشتی در جاده ها و شهرهای استان اردبیل باید به شکل کامل و شبانه روزی فعال و در خدمت مسافران نوروزی باشند.

منبع: همگردی
انتشار: 19 اسفند 1402 بروزرسانی: 19 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15822

به "جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل ها و بستر رودخانه های استان اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل ها و بستر رودخانه های استان اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید