جزئیات اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در پایتخت

به گزارش کنفرانس هکا، رییس پلیس هدایت و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در روز شنبه گفت: در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا،قوانین و مقررات مانند سابق خواهد بود،یعنی افرادی که دارای طرح ترافیک نیستند نمی توانند در این محدوده حاضر شوند و در خارج از محدوده نیز تنها خودروهایی که پلاک شان زوج است می توانند تردد نمایند.

جزئیات اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در پایتخت

به گزارش خبرنگاران، سردار محمدرضا مهماندار با اشاره به استمرار آلودگی هوا در پایتخت و مصوبه کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا در روز شنبه گفت: از ساعت 6.30 فردا صبح تا 18 بعدازظهر طرح زوج و فرد از در منازل اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در روز شنبه طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا طبق روال معمول اجرا می گردد، گفت: پلیس راهور تهران بزرگ در راستای کاهش آلودگی هوا ،طرح زوج و فرد از در منازل را از فردا در پایتخت اجرا می نماید و بر این اساس،همکاران من از ساعت 6:30 بامداد تا ساعت 18 از تردد خودروهای غیر مجاز جلوگیری نموده و نسبت به اعمال قانون آنها اقدام خواهند کرد.

رئیس پلیس هدایت و رانندگی تهران بزرگ گفت: بر این اساس ، خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها زوج باشد می توانند در شهر تردد نمایند.

مهماندار توضیح داد: در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا،قوانین و مقررات مانند سابق خواهد بود،یعنی افرادی که دارای طرح ترافیک نیستند نمی توانند در این محدوده حاضر شوند و در خارج از محدوده نیز تنها خودروهایی که پلاکشان زوج است می توانند تردد نمایند.

به گفته وی ممنوعیت تردد کامیون در پایتخت همچنان 24 ساعته دایر است و فردا هم کامیون ها نمی توانند در سطح شهر تهران تردد داشته باشد، این شرایط تا بهتر شدن شرایط آلودگی هوا ادامه دارد.

مهماندار به شهروندان توصیه کرد که از حمل و نقل عمومی استفاده نموده و حتی المقدور از سفرهای غیر ضرور پرهیز نمایند.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7475

به "جزئیات اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید