جان باختن تعدادی از نابینایان به دلیل عدم مناسب سازی معابر

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرعامل انجمن نابینایان ایران از جان باختن تعدادی از نابینایان به دلیل عدم مناسب سازی معابر در سال های اخیر اطلاع داد.

جان باختن تعدادی از نابینایان به دلیل عدم مناسب سازی معابر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی اکبر جمالی در مراسم گرامیداشت روز جهانی نابینایان که با شعار فرصت های برابر، دسترس پذیری، اشتغال و احتیاج امروز نه آرزوی فردا با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و محمد نفریه معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در تالار ایوان شمس برگزار گردید اظهار کرد: 2، 3 سال است که در آستانه روز جهانی معلولان در مهرماه بحث های مناسب سازی را مطرح می کنیم، اما در چنین روز هایی بسیاری از نابینایان را به دلیل عدم مناسب سازی معابر از دست داده ایم.

وی توضیح داد: امیدواریم سال آینده دیگر معضل مناسب سازی معابر برای همواره رفع گردد و نابینایان توانند همانند سایر گروه های جامعه در شهر تردد داشته باشند.

مدیرعامل انجمن نابینایان ایران همچنین به اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان اشاره نمود و گفت: امیدواریم با تدوین آئین نامه اجرایی این قانون مسائل معلولان در حوزه های اشتغال، بیمه و... مرتفع گردد.

جمالی در خاتمه گفت: معلولان مسائل متعددی را در حوزه های مختلف دارند که احتیاجمند به رسیدگی از سوی مسئولان در رده های مختلف است.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6514

به "جان باختن تعدادی از نابینایان به دلیل عدم مناسب سازی معابر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان باختن تعدادی از نابینایان به دلیل عدم مناسب سازی معابر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید