تیم ملی مقابل بحرین افتضاح بود، فوتبالی در حد صفر ارائه دادیم

به گزارش کنفرانس هکا، مسعود اقبالی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: تیم ملی ایران مقابل بحرین صفر مطلق بود و هیچ حرفی برای گفتن نداشت. ما نه در کارهای دفاعی و نه در کارهای تهاجمی نتوانستیم فوتبالی در خور شان نام ایران ارائه دهیم و به جز نتیجه، فوتبالی هم کاملا بازی را به بحرین باختیم.

تیم ملی مقابل بحرین افتضاح بود، فوتبالی در حد صفر ارائه دادیم

مدرس ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: ویلموتس از این وَرِ بام سقوط نموده و به اسم فوتبال تهاجمی در آرایش تیمی و انتخاب مهره ها اشتباه می نماید. ما گفته بودیم نباید به نتیجه بازی با هنگ کنگ و کامبوج نگاه کنیم و با این ترکیب و این سیستم مقابل بحرین مشکل خواهیم داشت. اگر این نقاط ضعف را رفع نکنیم مقابل عراق هم مشکل خواهیم داشت.

اقبالی توضیح داد: ویلموتس اشتباهاتی دارد که بزرگترین آن استفاده از چند بازیکن با یک خصوصیات در یک پست است. او شنیده فوتبال تهاجمی و جَو گیر شده و در خط حمله انصاریفرد، آزمون و طارمی را با هم بازی می دهد. غافل از این که خصوصیات هر سه نفر یکی است و وقتی با هم در زمین باشند انگار ما با 9 بازیکن بازی می کنیم. منطقی این است یکی از این سه بازیکن در ترکیب باشد و نفراتی سرعتی مثل امیری، جهانبخش و بازیکنانی از این دست در کنار آنها به کار گرفته شوند.

کارشناس فوتبال ایران بیان داشت: این سه بازیکن به خوبی می توانند ضربه سر بزنند و سرتاسر بازی حتی یک سانتر خوب هم برای آنها انجام نمی گردد.

اقبالی گفت: در طول نود دقیقه یک شوت که به ما شانس گل بدهد از بازیکنان ما دیده نشد، از نظر دوندگی از تیم حریف کمتر بودیم و حتی مالکیت را هم به بحرین داده بودیم. همه اینها را بگذارید کنار نتیجه تا ببینید حرف من که می گویم در این بازی صفر مطلق بودیم، کاملا درست است.

وی در انتها تاکید نمود: این فوتبال مایه شرمساری بود و من متاسفم که با این شکست کارمان برای صعود از این مرحله قدری سخت شد.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6624

به "تیم ملی مقابل بحرین افتضاح بود، فوتبالی در حد صفر ارائه دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی مقابل بحرین افتضاح بود، فوتبالی در حد صفر ارائه دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید