توقیف یک ماهه در انتظار خودروهای متخلف در روز طبیعت

به گزارش کنفرانس هکا، فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: چنانچه شهروندی روز سیزدهم فروردین قصد خروج از شهرستان به سمت ارتفاعات داشته باشد اقدامات کنترلی و اعمال قانون شدیدتری داریم که ضمن جریمه 500 هزارتومانی توقیف یک ماهه در انتظار خودروها خواهد بود.

توقیف یک ماهه در انتظار خودروهای متخلف در روز طبیعت

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سرهنگ محمدمهدی کریمی ظهر یکشنبه 10 فروردین ماه در نشست خبری با موضوع روز طبیعت و بیماری کرونا، با تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز اظهار کرد: در شهرستان رفسنجان استان کرمان همانند سایر نقاط کشور به دلیل ویروس کرونا مشکلاتی وجود دارد ناجا بر آن شده دستورالعمل ها را صادر و اجرایی کند.

وی با قدردانی از صنوف برای همکاری با اماکن و قطع زنجیره ارتباطی در شهرستان، ادامه داد: رانندگان هم مراعات کنند و عبور و مرور غیر ضرور را کنار بگذارند.

فرمانده انتظامی رفسنجان شرح داد: اعمال قانون و جریمه 500 هزارتومانی از روز گذشته در رفسنجان انجام گرفته، 5 دستگاه خودرو توقیف و 14 دستگاه خودرو جریمه سنگین به واسطه تردد بی مورد در سطح شهر داشتند. شهفرایندان حتماً رعایت کنند و این تصمیم گیری ناجا نیست بلکه تصمیم کارگروه بهداشتی است.

کریمی ادامه داد: نیروی انتظامی چندین پست قرنطینه و ایست و بازرسی به پست های قبلی اضافه کرده، جوادیه فلاح، کبوتر خان اسماعیل آباد نوق، احمدآباد دئفه، دوراهی مانی سرچشمه و جاده زرند- رفسنجان این پست ها مستقر هستند شهفرایندان توجه داشته باشند ورودی استان به استان بسته شده شهرستان به شهرستان هم به همین ترتیب ورود و خروج خودروها کنترل می شود، خودروهای بومی حق خروج ندارد و غیربومی هم حق ورود به شهرستان ندارد و در این مورد هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

وی گفت: محورهای روستایی هم با حضور عوامل پلیس راه و در خروجی های شهری پلیس راهنمایی و رانندگی حضور دارد تدبیری که اندیشیده شده معابر فرعی وصولی به شهرستان مسدود شده که شهفرایندان باید دقت داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: این فرایند تا روز 13 فروردین ادامه دارد، اما چنانچه شهفرایندی روز سیزدهم قصد خروج از شهرستان به سمت ارتفاعات داشته باشد اقدامات کنترلی و اعمال قانون شدیدتری داریم که ضمن جریمه 500 هزارتومانی توقیف یک ماهه در انتظار خودروها خواهد بود.

کریمی در ادامه به بخشی از فعالیت های نیروی انتظامی در ده روز گذشته در این شهرستان پرداخت و به دستگیری سارقان مسلح احشام اشاره و اضافه کرد: دستگیری اعضای باند سرقت از مغازه ها هم در این چند روز انجام شد.

وی از فعال بودن دوربین های کنترل ترافیک در سطح شهر خبر داد که کلیه ترددها را رصد می کنند و گفت: کامیون و کامیونت های مواد غذایی و فاسدشدنی و مایحتاج ضروری مردم مانند میوه و تره بار مجاز به حرکت در مسیرهای جاده ای هستند و خودروهای مسافرکش حق تردد ندارند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان بر استفاده از دوربین در منازل و مغازه ها توصیه کرد تا از هرگونه سرقتی پیشگیری شود.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9572

به "توقیف یک ماهه در انتظار خودروهای متخلف در روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف یک ماهه در انتظار خودروهای متخلف در روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید