توضیحات یک مسئول در خصوص واژگونی اتوبوس زوار کرمانشاهی در گردنه آهوان

به گزارش کنفرانس هکا، معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان از مرگ دو و مصدومیت 10 نفر از مسافران اتوبوس حامل زوار کرمانشاهی در گردنه آهوان در نزدیکی سمنان اطلاع داد.

توضیحات یک مسئول در خصوص واژگونی اتوبوس زوار کرمانشاهی در گردنه آهوان

علی یحیایی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران- اظهار کرد: این اتوبوس حوالی ساعت 20 امشب در گردنه آهوان واژگون شده است.

وی از اعزام پنج تیم امداد جاده ای از سمنان به محل وقوع این حادثه اطلاع داد و اضافه کرد: 10 مجروح این حادثه به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

معاون امدادونجات هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه دو نفر از سرنشینان این اتوبوس در دم جان باخته بودند توضیح داد: بعد از انتقال کامل مصدومان کار انتقال مسافران این اتوبوس نیز هم اکنون در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این اتوبوس در لاین دامغان به سمنان دچار واژگونی شده گفت: این اتوبوس امروزاز مشهد به سمت کرمانشاه راه افتاده که چند کیلومتری قبل از رسیدن به سمنان در گردنه آهوان دچار سانحه شده است.

یحیایی با بیان اینکه علت وقوع سانحه توسط کارشناسان پلیس راه در حال آنالیز است اظهار داشت: دکتر شکرالهی مدیرعامل هلال احمر استان شخصا در محل حادثه حضور یافته و روند امدادرسانی را از نزدیک زیرنظر داشته است.

وی شمار مسافران این اتوبوس را 46 نفر اعلام نمود و گفت: خوشبختانه مصدومان سانحه پس از انتقال به صورت سرپایی مداوا و پس از اطمینان از سلامت آنها ترخیص شدند.

یحیایی با بیان اینکه همکاران ما همچنان در محل حضور دارند اضافه کرد: اتوبوس هنوز در محل جابه جا نشده و در حال حاضر منتظر هستیم که اتوبوس جابه جا گردد تا از شمار کامل کشته ها اطمینان یابیم کسی زیر لاشه و جسم اتوبوس نیست.

به گزارش خبرنگاران بیش از 70درصد حوادث رانندگی در استان سمنان از نوع واژگونی است و کارشناسان پلیس مهمترین دلایل واژگونی ها را یکنواختی جاده ها، عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی رانندگان ارزیابی می نمایند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 963

به "توضیحات یک مسئول در خصوص واژگونی اتوبوس زوار کرمانشاهی در گردنه آهوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات یک مسئول در خصوص واژگونی اتوبوس زوار کرمانشاهی در گردنه آهوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید