توافق مندی با رئال

به گزارش کنفرانس هکا، مدافع چپ جوان لیون با باشگاه رئال به توافق اولیه رسیده و در صورت رضایت تیم فرانسوی، او فصل بعد پیراهن مادریدی ها را به تن خواهد نمود.

توافق مندی با رئال

توافق مندی با رئال

نشریه موندودپورتیوو از توافق رئال مادرید با فرلاند مندی، مدافع چپ جوان لیون اطلاع داد. رئالی ها که به دنبال آوردن رقیبی جدی برای مارسلو هستند، به درخواست زیدان روی مندی تمرکز نموده اند. توافق با خود بازیکن نهایی شده است و تنها توافق بر سر رقم انتقال با باشگاه لیون باقیمانده است.

مندی فصلی درخشان را با لیون پشت سر گذاشت و علی رغم اینکه تنها 23 سال دارد، در جناح چپ، بازیکن ثابت و تاثیرگذار باشگاه فرانسوی بود.

اگر همه چیز خوب پیش برود، فرلاند مندی به زودی با قراردادی به ارزش 50 میلیون یورو به رئال خواهد پیوست. او مورد توجه منچستریونایتد و یوونتوس نیز قرار گرفته است و بعید است لیون پیروز به حفظ او برای فصل بعد گردد.

رئال در سمت چپ، مارسلو و رگیلون را در اختیار دارد ولی زیدان معتقد است که رگیلون نمی تواند رقیبی جدی برای مارسلو باشد و میخواهد این مدافع جوان را برای یک فصل به باشگاهی دیگر به صورت قرضی منتقل کند تا با کسب تجربه بیشتر، به رئال برگردد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3276

به "توافق مندی با رئال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق مندی با رئال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید