تمرینات فشرده ای برای حضور قدرتمند در مسابقات امیدهای آسیا برگزار کردیم

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی تیم ملی والیبال امید تایلند گفت: تیم ملی والیبال امید تایلند تمرینات فشرده ای را برای حضور قدرتمند در این مسابقات برگزار نموده است.

تمرینات فشرده ای برای حضور قدرتمند در مسابقات امیدهای آسیا برگزار کردیم

به گزارش خبرنگاران از اردبیل، مون چای ظهر امروز در جریان ورود تیم ملی والیبال امید تایلند به اردبیل در جمع خبرنگاران در فرودگاه اردبیل اظهار کرد: تیم ملی امید تایلند دو ماه به صورت فشرده تمرینات مداوم برای حضور قدرتمند در این مسابقات برگزار نموده و بنده برای دومین بار به ایران سفر نموده و نخستین بار است در اردبیل حضور می یابم که امیدوارم این حضور تجربه ارزشمندی برای تیم ما رقم بزند.

وی توضیح داد: بازیکنان تیم ملی والیبال امید تایلند در قالب 12 نفر در اردبیل حضور دارند که انگیزه بسیار بالایی برای رقابت با حریفان خود داریم و امیدواریم که این مسابقات در انتها نتیجه خوبی برای ما داشته باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال امید تایلند گفت: کادر فنی تیم ملی والیبال امید تایلند به طور دقیق تیمهای حاضر در این مسابقات را تحت نظر داشته و بررسی خواهند کرد که این مسابقات به دلیل انتخابی جام جهانی مصر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده که امیدواریم در این زمینه بتوانیم موفقیتهای قابل قبولی کسب کنیم.

مون چای اعلام کرد: تمامی تیمهای شرکت کننده در این مسابقات با قدرت و آمادگی کامل حضور دارند که امیدواریم تیم ملی تالند بتواند در مقابل حریفان خود بازیهای خوبی انجام دهد.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: تسنیم
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7822

به "تمرینات فشرده ای برای حضور قدرتمند در مسابقات امیدهای آسیا برگزار کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرینات فشرده ای برای حضور قدرتمند در مسابقات امیدهای آسیا برگزار کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید