تمامی محورهای ورودی به استان گیلان بسته است

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/گیلان فرمانده انتظامی گیلان گفت: ماموران پلیس راه با حضور در ورودی محورهای استان گیلان، با جدیت تمام از ورود انواع خودروها به گیلان جلوگیری خواهند کرد.

تمامی محورهای ورودی به استان گیلان بسته است

سردا ملکی در گفت وگویی با تاکید بر جلوگیری از ورود تمامی خودروها به استثنای خودروهای امدادی، خودروهای حامل سوخت و مواد فاسدشدنی به استان گیلان، از هموطنان خواست برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا از سفر به شمال کشور اکیدا خودداری کنند.

فرمانده انتظامی گیلان با دعوت از هموطنان به جدی دریافت توصیه های بهداشتی و لزوم مشارکت عمومی در مهار ویروس کرونا افزود: مسافرت در شرایطی که بیشتر استان های کشور درگیر شیوع ویروس کرونا هستند، تهدیدات بسیار خطرناکی در آلودگی و گسترش این ویروس به همراه دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان گیلان گفت: ماموران پلیس راه با حضور در ورودی محورهای استان گیلان، با جدیت تمام از ورود انواع خودروها به استثنای خودروهای امدادی و حامل مواد سوختی و فاسد شدنی جلوگیری خواهند کرد.

سردار ملکی در سرانجام با درخواست از هموطنان برای همکاری با ماموران پلیس و نیروهای امدادی گفت: ورود مسافران از تمامی محورهای مواصلاتی به استان گیلان ممنوع است و اخبار بعدی از طریق رسانه ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9054

به "تمامی محورهای ورودی به استان گیلان بسته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی محورهای ورودی به استان گیلان بسته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید