تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار در پایگاه بین المللی Web of Science گذشت

به گزارش کنفرانس هکا، معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد اسلامی از مرز 100 هزار در پایگاه بین المللی Web of Science گذشت.

تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار در پایگاه بین المللی Web of Science گذشت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد ، بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به گزارش پایگاه استنادی Web of Science) WOS) فراوریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تا به امروز (4 دی 1398) به عدد 100012 رسیده و به عبارتی از مرز 100 هزار عبور نموده است.

وی با بیان اینکه 30 درصد کل این فراوریات علمی در تاریخ 37 ساله دانشگاه آزاد اسلامی، مربوط به 3 سال گذشته است، گفت: در سه سال اخیر سهم دانشگاه آزاد اسلامی از کل مقالات کشور 16.2 درصد بوده که هدف گذاری شده با توجه به سهم 25 درصدی این دانشگاه از کل اعضای هیأت علمی کشور، این رقم در 1404 به 25 درصد افزایش یابد.

نگاهداری اعلام نمود: همچنین دانشگاه آزاد اسلامی با راه اندازی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری در مدیریت جدید برنامه ریزی و سرمایه گذاری ویژه و اختصاصی انجام داده تا بخشی از نتایج و خروجی فراوریات علمی اعضای هیأت علمی به فناوری و نوآوری و فراوری محصول منجر گردد.

وی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید جهت گیری ویژه و مؤثری در راستای توسعه فراوریات علمی و پژوهش اثرگذار دارد.

آیان کتاب: مجموعه ای از بهترین کتاب های دنیا را در این مجموعه بخوانید

دبی: دبی: زیباترین شهر حاشیه خلیج فارس و امارات

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7979

به "تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار در پایگاه بین المللی Web of Science گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مقالات ISI دانشگاه آزاد از مرز 100 هزار در پایگاه بین المللی Web of Science گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید