تب سنجی مسافران در مبادی ورودی سلماس انجام می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/آذربایجان غربی فرماندار سلماس گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تب سنجی در تمامی مبادی ورودی شهرستان اجرایی می گردد.

تب سنجی مسافران در مبادی ورودی سلماس انجام می گردد

مرتضی اصغری امروز 24 اسفندماه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان و ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کروناویروس شهرستان سلماس گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تب سنجی در مبادی ورودی شهرستان از طرف ایستگاه رختار- روستای مغاجوق- میدان آذربایجان- ورودی از طرف ارومیه با در نظر دریافت مکانی برای قرنطینه در مبادی ورودی شهرستان انجام و از وارد شدن نمونه های مشکوک به کرونا به سلماس جلوگیری می گردد.

اصغری بیان نمود: چنانچه نمونه های مشکوک به کرونا وارد شهرستان شد در بدو ورود برای 14 روز قرنطینه می شوند و وسایل نقلیه آن ها ضبط می گردد.

وی اضافه کرد: در آستانه نوروز بعضی از مشاغل مانند دست فروشان، مجاز به انجام هیچ گونه فعالیتی نیستند.

فرماندار سلماس گفت: پایانه عمومی مسافربری شهرستان از امروز شنبه 24 اسفند تا اطلاع بعدی تعطیل و انجام هرگونه تردد مسافری در آنها ممنوع شد.

اصغری اظهار کرد: همشهریان در این ایام با پرهیز از حضور پرتراکم در بازار و اماکن خرید و فروش نسبت به تامین سلامت خود حساس باشند و در عین حال خریدهای ضروری خود را از مراکز کم تراکم انجام دهند.

به گزارش خبرنگاران؛ تا کنون 8 مورد بیمار مشکوک به کرونا در سلماس بستری شده اند که از این میان 5 نفر بر اساس یافته های آزمایشگاهی بطور قطعی مبتلا به کروناویروس هستند.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9243

به "تب سنجی مسافران در مبادی ورودی سلماس انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تب سنجی مسافران در مبادی ورودی سلماس انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید