تارتار: نمی خواهم احترام بین من و طرفداران پارس جنوبی از بین برود، حیف است این تیم درگیر بحران و مسائل اقتصادی گردد

به گزارش کنفرانس هکا، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در هجدهمین دوره لیگ برتر تأکید کرد با شرایطی که این باشگاه دارد، بعید است که فصل آینده راهنمایی این تیم را بر عهده داشته باشد.

تارتار: نمی خواهم احترام بین من و طرفداران پارس جنوبی از بین برود، حیف است این تیم درگیر بحران و مسائل اقتصادی گردد

مهدی تارتار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیتش در پارس جنوبی و اینکه گفته می گردد قصد جدایی از این تیم را دارد، گفت: همه می دانند که پارس جنوبی چه مسائلی دارد و این موضوع در فصل گذشته تأثیر منفی خود را نشان داد. ما سه سال قبل کار را آغاز کردیم که خوشبختانه روزهای خوبی هم در پارس جنوبی رقم خورد و این تیم به لیگ برتر صعود کرد. در اولین سالی که در لیگ برتر حضور داشتیم جزو بالانشین ها بودیم، ولی سال جاری مسائل اجازه نداد نتایج دلخواه مان را به دست بیاوریم. با این شرایط ادامه همکاری بسیار سخت است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی اش از پارس جنوبی قطعی است، تأکید کرد: در حال حاضر با این شرایط راهی جز جدایی باقی نمانده است و نمی خواهم احترامی که بین من و طرفداران پارس جنوبی وجود دارد از بین برود. مسائل اقتصادی چیزی نیست که آن را بی اهمیت جلوه بدهیم. وقتی در فصل گذشته چنین مسائلی را تجربه کردیم، طبیعی است که در فصل آینده هم شرایط بدتر گردد. در گذشته هم شاهد بودیم که تعدادی از بازیکنان به دلیل مسائل اقتصادی یا پیشنهادهای بهتر جدا شدند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در سرانجام گفت: من روزهای خوبی را در پارس جنوبی تجربه کردم و با این شرایط چاره ای جز جدایی برایم باقی نمانده است. فقط امیدوارم که پارس جنوبی در آینده روزهای خوبی را تجربه کند. واقعاً حیف است که این تیم درگیر بحران و مسائل اقتصادی گردد، چرا که مردم جم به شدت این تیم را دوست دارند و با نتایج خوب این تیم راضی می شوند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3402

به "تارتار: نمی خواهم احترام بین من و طرفداران پارس جنوبی از بین برود، حیف است این تیم درگیر بحران و مسائل اقتصادی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: نمی خواهم احترام بین من و طرفداران پارس جنوبی از بین برود، حیف است این تیم درگیر بحران و مسائل اقتصادی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید