تاج: 2، 3 ساعت حرف های کریمی را شنیدم، ادعای نا امنی توهین به ایران است

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس فدراسیون فوتبال گفت که به زودی یکی از موارد مهم توافق با کارلوس کی روش، یعنی زمین چمن کمپ تیم های ملی آماده می گردد و در اختیار تیم ملی قرار می گیرد.

تاج: 2، 3 ساعت حرف های کریمی را شنیدم، ادعای نا امنی توهین به ایران است

به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج در مراسم بهره برداری از کفپوش جدید سالن فوتسال کمپ تیم های ملی اظهار کرد: کفپوش یک بار در تبریز استفاده شده بود و فدراسیون آن را خرید. در کمیته فوتسال هم آقای کفاشیان زحمت خودش را می کشد و در آینده نزدیک مرکز فوتسال را افتتاح خواهیم کرد. چمن کمپ را هم به زودی در اختیار تیم ملی قرار می دهیم تا یکی از برجسته ترین موارد توافق با کی روش انجام گردد. یکی دیگر از موارد، ساختمان اداری جدید فدراسیون، فوتسال، سازمان لیگ و فوتبال ساحلی است که با وزیر درباره اش صحبت نموده ام و زمینی را برایش در نظر گرفته ایم.

همچنین تاج پس از رونمایی از کفپوش سالن کمپ تیم های ملی اظهار کرد: این کفپوش یکی از بهترین کفپوش های جهان است و کفپوش سالن کمپ تیم ملی نیز احتیاج به تغییر داشت زیرا کاملا فرسوده بود و این شد که ما تصمیم گرفتیم این کفپوش را بخریم و امروز نصب کنیم. این کفپوش تا 20 سال سالن کمپ های تیم های ملی را تامین می نماید و پنج سال نیز ضمانت دارد.

او ادامه داد: این کار، کار خوبی است و در کنار آن می خواهیم خاک چمن کمپ تیم ملی را نیز عوض کنیم و چمن های جدید را جایگزین کنیم. اگر این اتفاقات بیفتد خیال ما از حوزه فوتبال و فوتسال تا حدودی راحت می گردد و کمپ تیم ملی آماده می گردد. کارهای دیگر نیز باید صورت بگیرد که این کارها به تدریج انجام می گردد. این کمپ کاستی های دیگری دارد اما سالن فوتسال به زودی افتتاح خواهد شد که سالن بسیار خوبی است و برای مسابقه های آسیایی بیشتر در نظر گرفته شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره ساخت ساختمان اداری برای فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: ساختمان فعلی در خیابان سئول در جای بدی واقع شده است چرا که همسایه ها اذیت می شوند و جای ما هم کوچک است. فوتسال و سازمان لیگ هم چنین وضعیتی دارند. همه از هم جدا هستند. نقشه ساخت ساختمان در کمپ فراهم شده و اگر زمین کمپ را وزارت ورزش به ما بدهد ساخت آن را آغاز می کنیم و می توانیم از آن استفاده کنیم.

او درباره غیبت علی کفاشیان در مراسم امروز هم گفت: امروز کاری برای کفاشیان پیش آمد که در جریان نصب کفپوش و ساخت این ساختمان ها است. او از خبرنگاران هم تشکر و بابت غیبتش عذرخواهی کرد.

او درباره کناره گیری نمایندگان ایران از لیگ قهرمانان آسیا در صورت انجام بازی با عربستانی ها در کشور ثالث، اظهار کرد: اتفاقا دیشب نیز در برنامه 90 صحبت هایی صورت گرفت و من نیز می خواستم حرف هایی بزنم. ما همواره این نگرانی را داریم و این خیلی بد است که ما و رسانه ها به یکدیگر اطمینان نداشته باشیم و این در آینده فضای بدی را ایجاد خواهد نمود و شاید تصمیم بگیریم که به جای مصاحبه، اطلاعیه صادر کنیم. عربستان گفته بود اگر رای به نفع ما نباشد، ما کناره گیری خواهیم کرد و من نیز در پاسخ به آنها گفتم که این قضیه برای ما نیز صدق خواهد نمود. متن مصاحبه من این است اما متاسفانه تیتر شده بود که تاج گفته است که کناره گیری خواهیم کرد و تیتر رسانه دیگر نیز این بود که نظر ما تغییر نموده است. همان طور که عربستان دنبال منافع کشور خودش است ما نیز باید به فکر کشور خودمان باشیم.

تاج همچنین گفت: دیشب آقای آصفی و علی کفاشیان به صورت مفصل درباره مناقشه با عربستان صحبت کردند. احتیاجی نیست که من همان حرف ها را تکرار کنم. صادقانه می توانم بگویم در کمیته مسابقات و هیات اجرایی برداشت همه این بود که بازی ها باید رفت و برگشت باشد و سیاست دخالتی در فوتبال نداشته باشد. این که چه کار می نمایند را نمی دانم. باید منتظر ابلاغیه AFC بمانیم. ما پنج شنبه به قطر می رویم تا با همتای خودمان صحبت کنیم تا برداشت آنها را بدانیم. دو بازی مهم نیست بلکه عدالت مهم است. کشور ما نا امن نیست و هیچ ایرانی نمی پذیرد که ایران نا امن است. برای ما توهین است که بگویند کشوری که همه کشورها بازی های خود را در آن برگزار کردند، نا امن است.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: مگر ما می توانیم بپذیریم که کشور ما امن نیست؟ کشوری که پارسال بیش از 92 درصد از اعضای کمیته مسابقه ها در آن مسابقه داده اند و تنها دو تیم از کمیته مسابقه ها به ایران نیامده اند و آن دو تیم ویتنام و مالزی بودند. حتی عربستان و امارات نیز به ایران آمده اند. باید بپذیریم که این گونه نیست که بگویند این جا ناامن است و قضیه تنها برگزاری دو مسابقه نیست.

تاج درباره پیشنهاد کی روش به سرمربیان باشگاه ها مبنی بر در اختیار گذاشتن بازیکنان شان در خدمت تیم ملی گفت: در حال برنامه ریزی هستیم تا این کار صورت بگیرد. شخص کی روش نیز در برنامه خود دارد که با مربیان باشگاه ها جلسه بگذارد و با آن ها صحبت کند.

او درباره برگزاری جلسه با علی کریمی هم گفت: من یک جلسه دو، سه ساعته با کریمی داشتم. این نشست خیلی خوب بود و همه صحبت های علی کریمی را شنیدیم. دو دوست دیگر هم بودند. صحبت ها انتقاد از دوره علی کفاشیان و دوره من بود. من شرح دادم. درباره ایران نوین گفتم که شکایت کردیم و به دادسرا رفتیم. او انتقادهای دیگری هم داشت. در کنار آن پیشنهادهای خوبی هم داشت که بعضی را در دستور کار فدراسیون قرار دادم. جلسه خوبی بود و من در هر صورت همه صحبت های او را به مدت دو، سه ساعت شنیدم.

او درباره تبلیغات محیطی لیگ برتر و برگزار نشدن مناقصه برای آن هم گفت: جای این مسائل این جا نیست. ما ابهامی در این مساله نمی بینیم. علی کریمی اگر انتقادی دارد می تواند به من بگوید.

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7518

به "تاج: 2، 3 ساعت حرف های کریمی را شنیدم، ادعای نا امنی توهین به ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: 2، 3 ساعت حرف های کریمی را شنیدم، ادعای نا امنی توهین به ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید