تاج در جمع ملی پوشان امید: براى شادى دل مردم مبارزه کنید

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس فدراسیون فوتبال بعد از ظهر امروز در دوحه در جمع اعضاى تیم ملى فوتبال امید حضور یافت.

تاج در جمع ملی پوشان امید: براى شادى دل مردم مبارزه کنید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، مهدى تاج در این نشست خطاب با بازیکنان تیم ملى فوتبال امید ایران گفت: باید شاکر باشید که فرصت حضور در تیم ملى فوتبال امید ایران را پیدا نموده اید و امروز نماینده یک ملت هستید. شما باید براى شادى دل مردم ایران با تمام وجود بجنگید و بدانید در چه موقعیت مهمى قرار دارید.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه نمود: پیروزى یا شکست در میدان ورزشى حاصل مى گردد اما مسئله مهم این است که با تمام وجود براى موفقیت و سربلندى کشور کوشش کنید. این تیم شایستگى موفقیت را دارد و من در صحبت هایى که با سایر روساى فدراسیون هاى آسیایى دارم مى بینم تا چه حد به قدرت و توان تیم ما باور دارند. در واقع همواره ایران را مدعى اصلى مى دانند.

تاج همچنین گفت: فدراسیون با وجود همه مسائل مالى با تمام وجود از تیم امید حمایت کرد و هرچه در توان داشتیم به کار گرفتیم. باز هم به تمام وظایف و مسئولیت هاى خودمان عمل مى کنیم و تا آخرین لحظه حامى این تیم هستیم، تنها از شما یک انتظار داریم که از همه ظرفیت و توان خودتان بهره ببرید و با یاری و راهنمایى کادر فنى بتوانید در این رویداد مهم پیروز باشید.

در انتها این جلسه صمیمى که با حضور ابراهیم شکورى سرپرست دبیرکلى، اکبر محمدى رئیس کمیته جوانان و سعید دقیقى مشاور رئیس فدراسیون برگزار گردید، حمید استیلى با قدردانى از حمایت هاى مجموعه فدراسیون فوتبال گفت:من از طرف همه اعضاى تیم از تاج و شکورى تشکر مى کنم. این عزیزان در این مدت واقعا تمام کوشش خودشان را به کار گرفتند و با وجود مسائل مالى که در کشور وجود دارد و همه محدودیت هاى فدراسیون فوتبال از تیم تا اینجا حمایت کردند و باز هم حمایت ها ادامه خواهد داشت.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7897

به "تاج در جمع ملی پوشان امید: براى شادى دل مردم مبارزه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج در جمع ملی پوشان امید: براى شادى دل مردم مبارزه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید