بوکس قهرمانی آسیا، رجحان دانشور و حذف رضایی در گام نخست

به گزارش کنفرانس هکا، در ادامه سومین روز از مسابقات بوکس قهرمانی آسیا، حسین دانشور مقابل حریف خود به رجحان دست یافت و اشکان رضایی از دور مسابقات کنار رفت.

بوکس قهرمانی آسیا، رجحان دانشور و حذف رضایی در گام نخست

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی آسیا که از روز آدینه 30 فروردین ماه در بانکوک تایلند در جریان است، امروز (یکشنبه) حسین دانشور با فزونی در دیدار نخست به مرحله بعد راه یافت و اشکان رضایی با شکست مقابل نماینده تایلند از دور مسابقات کنار رفت.

در رقابت های وزن 81 کیلوگرم که با حضور 17 بوکسور برگزار گردید، حسین دانشور در دیدار نخست خود مقابل نگوین مانه چونگ از ویتنام به فزونی دست یافت و به دور بعد صعود کرد. دانشور در دیدار دوم خود به مصاف نماینده فیلیپین خواهد رفت.

اشکان رضایی در رقابت های وزن در رقابت های وزن 60 کیلوگرم که با حضور 24 بوکسور در جریان است، پس از استراحت در گام نخست، به مصاف جانترونگ روجاکران از تایلند رفت و با شکست مقابل بوکسور کشور میزبان از دور رقابت ها کنار رفت.

پیش از رضایی و در روز نخست مسابقات امید احمدی صفا، پوریا امیری و ایمان رمضان پور، در روز دوم مسابقات سجاد محمدپور و امروز نیز سجاد کاظم زاده از دور مسابقات کنار رفته بودند تا تنها شانس کشورمان برای کسب مدال به شاهین موسوی، مسلم مقصودی و حسین دانشور باشد که در گام اول مقابل رقبای خود به فزونی رسیدند.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

tafreh.ir: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2854

به "بوکس قهرمانی آسیا، رجحان دانشور و حذف رضایی در گام نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوکس قهرمانی آسیا، رجحان دانشور و حذف رضایی در گام نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید