بلیزارد از اسکین های همکاری با انیمه Cowboy Bebop رونمایی کرد

به گزارش کنفرانس هکا، چندی پیش اعلام شد که بازی اورواچ 2 (Overwatch 2) با انیمه کَوبوی بیباپ (Cowboy Bebop) همکاری خواهد داشت. به این شکل که چندین اسکین از این انیمه به بازی اورواچ 2 اضافه خواهد شد و شخصیت های این بازی ظاهر خاصی پیدا خواهند کرد. حال شرکت سازنده تصمیم گرفته تا از این اسکین ها رونمایی نموده و آن ها را به هواداران نشان دهد.

بلیزارد از اسکین های همکاری با انیمه Cowboy Bebop رونمایی کرد

اورواچ 2 چندین همکاری مختلف با مجموعه های متفاوت داشته که باعث شده این بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار باشد. این بازی حتی با دو انیمه مختلف نیز همکاری نموده و وان پانچ من (One Punch Man) نیز یکی دیگر از همکاری های بسیار محبوب اورواچ بود. حال نوبت به یک انیمه تازه و کوبوی بیباپ رسیده که این انیمه نیز هواداران بسیار زیادی داشته و از لحاظ جهان نیز شباهت خوبی به مجموعه اورواچ دارد.

رویداد همکاری اورواچ و کوبوی بیباپ چندی پیش به طور رسمی عرضه شد و کاربران می توانند با به روزرسانی بازی خود به آن دسترسی پیدا نمایند. نکته اصلی اینجاست که این رویداد دارای چندین مورد اسکین و اقلام ظاهری مختلف است که باعث شده جذابیت بسیار زیادی داشته باشد. همینطور اینکه هر اسکین دارای هزینه بوده و به صورت رایگان نیست اما بعضی از این اسکین ها با تکمیل چالش های مختلف داخل بازی هم قابل یافتن هستند که یک نکته مثبت به شمار میرود.

همکاری اورواچ و کوبوی بیباپ باعث شده که اسکین های بسیار جالبی به بازی اضافه گردد. از این موارد می توان اَش (Ash) با ظاهر فی ولنتاین (Faye Valentine)، سومبرا (Sombra) با ظاهر اد (Ed) و مواردی دیگر اشاره نمود. همه این اسکین ها نیز جذابیت خاصی داشته و به طور مستقیم از انیمه کوبوی بیباپ برداشته شده اند.

در کنار این موارد چندین موسیقی متن و محیط تازه نیز به بازی اضافه شده تا با زمینه انیمه کوبوی بیباپ هماهنگی داشته باشد. همینطور اینکه شرکت سازنده کوشش نموده تا این همکاری آسیبی به اصالت اورواچ نزده و در نتیجه این همکاری در قالب یک اسکین در اختیار کاربران قرار گرفته است.

بلیزارد با عرضه اورواچ 2 تغییر بزرگی در سیستم تجاری آن ایجاد کرد. در زمانی معرفی این بازی بسیاری از هواداران اعلام کردند که احتیاجی به عرضه یک شماره 2 برای اورواچ نیست مخصوصاً اینکه این بازی به خودی خود یک عنوان سرویس آنلاین بود. با این حال شرکت سازنده به علت تغییرات بنیادینی که در روند اورواچ ایجاد نموده بود دوباره آن را به صورت رایگان عرضه کرد.

مشکل اینجاست که این روند عرضه اصلاً خوب نبود و هواداران اورواچ از آن راضی نبودند. بلیزارد با این سیستم تازه، بازی ای که عنوان یکی از برترین بازی های آنلاین را یدک می کشید را به یک بازی کاملاً معمولی تبدیل کرد که باعث شد اورواچ به شدت از نظر محبوبیت افت پیدا کند.

حال شرکت بلیزارد در کوشش است تا این عدم رضایت هواداران را با همکاری مختلف یا عرضه بخش همکاری و داستانی جبران کند. تا حدی هم این شرکت پیروز عمل نموده اما این بازی با چیزی که هواداران روزی دوست داشتند فاصله زیادی دارد. مخصوصاً اینکه یکی از نکات مثبت اورواچ دریافت یک هزینه اولیه و دسترسی به انواع شخصیت های مختلف بود. چیزی که دیگر در شماره 2 وجود نداشته و کاربران برای دسترسی به شخصیت های تازه احتیاج به بتل پس (Battle Pass) یا اتمام چالش های مختلف دارند.

منبع: Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 اسفند 1402 بروزرسانی: 27 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16075

به "بلیزارد از اسکین های همکاری با انیمه Cowboy Bebop رونمایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیزارد از اسکین های همکاری با انیمه Cowboy Bebop رونمایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید