بلیت رایگان قطار برای دارندگان اسامی حسین، عباس، سجاد و علی اکبر

به گزارش کنفرانس هکا، شرکت رجا به مناسبت گرامی داشت اعیاد شعبانیه به قید قرعه به 5 مسافر حائز شرایط، یک کوپه رایگان در جهت دلخواه با اعتبار زمانی تا تاریخ 31 شهریور 1401 اعطا می نماید.

بلیت رایگان قطار برای دارندگان اسامی حسین، عباس، سجاد و علی اکبر

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار داشت: به مناسبت گرامی داشت اعیاد شعبانیه این شرکت در نظر دارد به قید قرعه به پنج نفر از مسافران که حائز شرایط شرکت در این قرعه کشی هستند، یک کوپه رایگان در جهت دلخواه با اعتبار زمانی تا تاریخ 31 شهریور 1401 اعطا کند.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار داشت: این قرعه کشی از بین مسافران با بازه سنی 18 تا 35 سال (مسافران جوان) با اسامی مبارک حسین، عباس، ابوالفضل، سجاد یا زین العابدین و علی اکبر که در بازه زمانی 15 الی 23 اسفند ماه 1400 مسافر یکی از قطار های رجا باشند، انجام می گردد.

رضا عصاری اضافه نمود: برای شرکت در قرعه کشی، ضروری است مسافران تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی خود را به همراه شماره سریال بلیت به دایرکت اینستاگرام رجا به نشانی rajarail ارسال نمایند.

معاون اجرایی شرکت رجا در مورد اجرای پروتکل های بهداشتی در قطار های این شرکت یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت رجا اقدامات متعددی را با شعار سفر هوشمند (سفر+سلامت) اعم از کنترل شرایط سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطار ها در مبدأ و طول سفر، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی نماینده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و … اجرا می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13563

به "بلیت رایگان قطار برای دارندگان اسامی حسین، عباس، سجاد و علی اکبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیت رایگان قطار برای دارندگان اسامی حسین، عباس، سجاد و علی اکبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید